Bezpłatna poradnia nadwagi na Bielanach

  • 1

Bezpłatne i nieinwazyjne badanie składu, i masy ciała przeprowadzi od 20 do 22 lutego firma Vitamin - Shop w Parku Handlowym Auchan Bielany.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Bezpłatna poradnia nadwagi na Bielanach
Akcja skierowana jest zarówno do osób z nadwagą czy zaawansowaną otyłością, jak i dla tych z niedowagą. Ze względu na możliwość zmierzenia procentowego udziału tłuszczu, wody i mięśni w organizmie, badanie przeznaczone jest również dla miłośników sportu.
Wyniki badań poparte będą poradami żywieniowymi, których udzieli wykwalifikowany dietetyk. Analiza przemiany materii i dziennego zapotrzebowania na kalorie pozwoli na ustalenie indywidualnej, zdrowej i zrównoważonej diety, bogatej w witaminy i składniki odżywcze. Każdy badany będzie miał również okazję dowiedzenia się, jaka forma aktywności ruchowej będzie dla niego najbardziej odpowiednia. Oprócz tego dowie się, w jaki sposób stosować suplementy diety i wraz z dietetykiem opracuje swój dzienny jadłospis.
Akcja ma na celu propagowanie pełnowartościowego, zbilansowanego odżywiania oraz wskazanie jego związku z naszym zdrowiem.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Parku Handlowego Auchan Bielany w dniach:
- 20 lutego w godz. 15.00 – 21.00,
- 21 lutego w godz. 12.00 – 21.00,
- 22 lutego w godz. 12.00 – 20.00.