Serek Twój Smak Piątnicy z czosnkiem

Produkowany przez OSM Piątnica Twój Smak z czosnkiem zdobył pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie „Przeboje FMCG 2009”.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Serek Twój Smak Piątnicy z czosnkiem
Twój Smak Piątnicy to serek o kremowej konsystencji i śmietankowym smaku. Jest doskonały do smarowania pieczywa, tostów i krakersów. Znakomicie zastępuje masło lub margarynę, przy czym posiada znacznie mniej tłuszczu. Twój Smak nadaje się również do przyrządzania sosów, ciast, kanapek i dipów. Serek dostępny jest w tradycyjnym płaskim opakowaniu, 125 g ( naturalny także w kubku 200 g), w pięciu smakach: naturalnym, z czosnkiem, z przyprawami, z chrzanem i ze szczypiorkiem. Dodatkowo OSM Piątnica proponuje także bardziej aksamitną wersję tego produktu - Twój Smak Puszysty, w 150 gramowym kubeczku w czterech smakach: naturalnym, z pieprzem, z przyprawami i ze szczypiorkiem. Wartość odżywcza 100 g Twojego Smaku i Twojego Smaku Puszystego to: białko - 6g, węglowodany - 4,3g, tłuszcz - 22g oraz 1001 kJ (239 kcal).

Serek biały Twój Smak z czosnkiem, w opakowaniu 125 g otrzymał tytuł „Przebój FMCG 2009” w konkursie magazynu „Życie Handlowe”, w kategorii „Serki do smarowania”. Nagrodę, w imieniu producenta, odebrał podczas gali 25 czerwca br. Tomasz Głasek,- Dyrektor Działu Handlu OSM Piątnica. „Przebój FMCG 2009” to kolejna nagroda dla produktów spółdzielni OSM Piątnica. Tym razem otrzymał ją Twój Smak z czosnkiem, bardzo popularny w naszym kraju typ serka śmietankowego do pieczywa” – powiedział Tomasz Głasek. „Jesteśmy dumni z tej nagrody, gdyż potwierdza ona obraną przez nas strategię rozwoju polegającą na dostarczeniu jak największej grupie konsumentów produktów najwyższej jakości. Tylko dzięki tak, wydawałoby się, oczywistemu podejściu do biznesu zdobyliśmy uznanie w oczach dostawców, handlowców i konsumentów, które zapewniło nam kluczową pozycję na rynku polskim. Teraz nadszedł czas na zaproponowanie kolejnej innowacyjnej linii produktów, o której usłyszą Państwo już niebawem” – dodał Tomasz Głasek.