Co piją gwiazdy?

  • 2

Jakie drinki pili Madonna, Ashton Kutcher, Demi Moore, Elton John, Jessica Alba i Cameron Diaz w noc poprzedzającą rozdanie Oskarów?

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Co piją gwiazdy?
Na najmodniejszych imprezach w Los Angeles, na których bawią się najbardziej znane i popularne osobistości świata filmu, telewizji i estrady nie może zabraknąć „Najlepiej Smakującej Wódki na Świecie”, czyli Grey Goose. Ten luksusowy trunek, wielokrotnie nagradzany przez prestiżowe amerykańskie instytucje, jest jednym z ulubionych alkoholi hollywoodzkich gwiazd.


Soho House Grey Goose Party


Raz do roku, w tygodniu poprzedzającym rozdanie prestiżowych nagród filmowych - Oskarów, w Soho House, jednym z najsłynniejszych klubów w Los Angeles, odbywa się ekskluzywna impreza „Soho House Grey Goose Party”. Wstęp na tę imprezę mają tylko osoby należące do elitarnego Soho House Club. Corocznie przyciąga ona najsłynniejsze osobowości światowego showbiznesu. Na tegorocznych „Soho House Grey Goose Party”, które odbyły się 19, 20 oraz 21 lutego bawili się m.in. Madonna, Ashton Kutcher, Demi Moore, Elton John, Jessica Alba, Cameron Diaz oraz artyści, nominowani do Oskarów 2008. Wśród uczestników tej elitarnej imprezy znaleźli się m.in.: zdobywcy największej liczby prestiżowych statuetek, bracia Ethan i Joel Coen, zdobywca Oscara za drugoplanową rolę męską Javier Bardem, oraz Diablo Cody – zwycięzca w kategorii „Najlepszy Scenariusz Oryginalny”. Warto dodać, że podczas jednej z imprez, poprzedzających Oscarową Noc, swoje 33 urodziny świętowała Drew Barrymore. Podczas każdego z trzech wyjątkowych eventów znakomitym gościom towarzyszyły wyśmienite drinki, przygotowane na bazie wódki Grey Goose, serwowane przez profesjonalnych barmanów. Prawdziwą ucztę dla zmysłów dopełniała rewelacyjna muzyka, miksowana na żywo przez prawdziwych mistrzów sztuki didżejskiej.


Soho House Club


Ten ekskluzywny klub, usytuowany w samym sercu „Miasta Aniołów”, jest jednym z najpopularniejszych miejsc, w których bawią się hollywoodzkie gwiazdy. Prestiż i renoma Soho House Club wynika z tego, że jest on otwarty tylko przez kilka dni w roku – tydzień poprzedzający rozdanie Oskarów. Klub słynie nie tylko ze znakomitych gości, którzy corocznie, właśnie tutaj oczekują na werdykt Amerykańskiej Akademii Filmowej. Tylko w Soho House Club serwowane są najwyższej jakości, różnorodne koktajle, przygotowane na bazie luksusowej wódki Grey Goose – trunku, który zaspokaja nawet najbardziej wyrafinowane gusta. To jedyne miejsce na świecie, w którym efektowny drink Golden Goose jest ozdabiany połyskującymi, złotymi drobinkami, wykonanymi z jadalnej, słodkiej masy.