Finalista Hell’s Kitchen

  • 1

Za nami piekielnie gorące emocje, które jeszcze nigdy nie osiągnęły tak wysokiej temperatury! Łukasz Kawaller został zwycięzcą pierwszej polskiej edycji "Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia"!

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Finalista Hell’s Kitchen
fot. Informacje prasowe
Drzwi "Piekielnej Kuchni" otworzyły się na najważniejszą, finałową kolację. Wczorajszy serwis, w najpopularniejszej restauracji na świecie, był pierwszym finałowym serwisem w historii polskiej edycji "Hell's Kitchen", a Łukasz Kawaller został pierwszym zwycięzcą kulinarnego show Polsatu.

W Wielkim Finale o miano najlepszego kucharza w "Piekielnej Kuchni" zmierzyli się najmocniejsi, najsilniejsi zawodnicy, którzy przetrwali dosłownie wszystko: Katarzyna Rajkiewicz, Łukasz Kawaller i Sylwia Biały. Drogą do ścisłego finału było rozpoznanie smaków. W tej konkurencji bezapelacyjnie wygrał Łukasz i jako pierwszy mógł przygotować się do głównego starcia.

Finalista - Piekielna Kuchnia

Kasia i Sylwia zremisowały i trafiły do emocjonującej dogrywki. Popisowe risotto Sylwii dało jej przepustkę do ostatniej walki w "Hell's Kitchen". Do finałowego serwisu Sylwia i Łukasz zaaranżowali swoją część restauracji oraz wzbogacili menu restauracji o własne dania. W przygotowywaniu pomagali im uczestnicy, którzy odpadli z programu. Emocje, które gromadziły się w zawodnikach przez 10 tygodni sięgnęły zenitu! Podczas kompletowania drużyn doszło do wielkiej kłótni, gdy Sylwia wybrała Paulinę Sawicką, narzeczoną Łukasza.

Sawicka nie kryła zaskoczenia i ostro sprzeciwiła się wyborowi Sylwii. Oburzona Biały opuściła restaurację tuż przed rozpoczęciem finałowego serwisu! Wszyscy zastanawiali się, czy wróci – jednak wróciła, a szef Amaro wyrzucił z kuchni Paulinę. Za nią dobrowolnie wyszedł Grzegorz Kaźmierczak.


Finaliści stoczyli morderczą walkę, ale znakomicie poradzili sobie w roli szefów kuchni "Hell's Kitchen". Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden! Decyzją szefa Amaro w pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" nagrodę główną, 100 tysięcy złotych oraz pracę w Atelier Amaro, otrzymał Łukasz Kawaller!


Informacje prasowe