Kameralne koncerty w Jazz Bistro

  • 1

Miłośnicy dobrego jedzenia i wyrafinowanych dźwięków, dzięki Jazz Bistro zyskują możliwość połączenia obu swych pasji w jednym miejscu.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Kameralne koncerty w Jazz Bistro
Sieć restauracji Jazz Bistro Group znana jest nie tylko z doskonałej kuchni, oryginalnego wystroju i grona naprawdę wiernych klientów, ale również z koncertów na żywo. Codziennie, odwiedzając trzy z sześciu restauracji można natrafić na wyjątkowy występ.

W Jazz Bistro Gwiazdeczka (ul. Piwna 40) muzykę na żywo usłyszeć można od środy do soboty, w godzinach od 19:30 do 22.15. W środy gościom towarzyszą dźwięki pianina. W pozostałe dni fani jazzu rozkoszować się mogą brzmieniem duetu pianina i saksofonu.

NU Jazz Bistro (ul. Żurawia 12) wszystkich miłośników muzyki zaprasza na koncerty od poniedziałku do piątku. Każdy z nich rozpoczyna się o 20.00 i trwa do 22:45. W NU można usłyszeć między innymi oryginalne aranżacje klasyki jazzu, a także zobaczyć występy trębaczy, skrzypków i saksofonistów.

Trzecią restauracją, do której powinni wybrać się wszyscy wielbiciele nastrojowej muzyki jest Jazz Bistro przy Pięknej 20. Każdego dnia, w miłej atmosferze, można tam wysłuchać nastrojowych koncertów w wykonaniu zarówno znanych muzyków, jak i młodych zdolnych debiutantów. W repertuarze znaleźć można przede wszystkim utwory wykonywane na pianinie, gitarze, saksofonie, ale nie zabraknie również świetnych wokalistów.

Kameralne koncerty w Jazz Bistro są doskonałym pomysłem na zakończenie dnia. Przy kieliszku wina lub filiżance aromatycznej herbaty, ze znajomymi lub rodziną. Niezwykła różnorodność utworów i zdolności improwizacyjne młodych artystów w Jazz Bistro z pewnością zwrócą uwagę smakoszy jazzowych dźwięków.

Zapowiada się zimowa uczta dla ciała i dla ducha.

NU Jazz Bistro22/621 89 89
Jazz Bistro Gwiazdeczka22/887 87 64
Jazz Bistro Piękna22/627 41 51