Targi Książki Kulinarnej

  • 2

Już po raz trzeci w Warszawie odbędą się Targi Książki Kulinarnej, które rozpoczną się 24 lipca i potrwają przez trzy dni. Na targach zaprezentują się wydawnictwa oferujące książki związane z gotowaniem oraz filozofią jedzenia.

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Targi Książki Kulinarnej
fot. Fotolia
Idea Targów Książki Kulinarnej

Tegoroczna edycja Targów Książki Kulinarnej poświęcona będzie idei „Doświadczenia” rozumianego nie tylko jako mozolnie zdobywana wiedza i umiejętności, które pozwalają uzyskać miano kulinarnego eksperta, ale również doświadczenia jako eksperymentu i nowego doznania związanego z jedzeniem - informują organizatorzy targów. Na wydarzenie zaprasza Marta Gessler i Quchnia Artystyczna.

Targi w Zamku Ujazdów

Z publicznością targów, które odbędą się na dziedzińcu Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdów w Warszawie zaproszeni goście z gastronomicznego świata – szefowie kuchni, restauratorzy, autorzy kulinarnych blogów, książek podzielą się doświadczeniem i opowiedzą o swojej pracy.

Targi Książki Kulinarnej są więc idealnym miejsce dla osób poszukujących kuchennych inspiracji oraz nowych książek kucharskich. Pierwsza edycja targów w 2013 roku przyciągnęła ponad 3000 odwiedzających!

Książka kulinarna
Zdjęcie: Fotolia

Wystawa magazynów kulinarnych ze świata

W trakcie targów będzie można obejrzeć wystawę magazynów kulinarnych z całego świata. Pojawią się pisma m.in. z Libanu, Norwegii, Japonii, USA.

Kulinarna biblioteczka do uzupełnienia

Targi Książki Kulinarnej w Warszawie będą nie tylko okazją do uzupełnienie swojej kulinarnej biblioteczki, ale także możliwością do spotkania się z gośćmi z kulinarnego świata. To jedyne w Warszawie wydarzenie łączące książki i gotowanie.

Na targi obowiązuje wstęp wolny.

24-26 lipca 2015
Qchnia Artystyczna
i dziedziniec Zamku Ujazdowskiego
ul.Jazdów 2, Warszawa

Więcej informacji o targach na stronie: http://targiksiazkikulinarnej.com/

Jakie są Wasz ulubione książki kulinarne? Zwracacie uwagę na zdjęcia potraw w książkach lub może interesują Was tylko przepisy. Jesteśmy ciekawi Waszego zdania!

Polecamy: Przepisy na obiad na upalne dni >>>