Gorzkie czekolady Dark - Wawel

  • 6

Dla koneserów czekoladowych łakoci Wawel przygotował wykwintne, gorzkie czekolady Dark.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Gorzkie czekolady Dark - Wawel
Produkty to najczystsza czekoladowa esencja, która uwodzi szlachetnym smakiem i prawdziwie kakaowym zapachem. Czekolady Dark firmy Wawel zawierają wyjątkowo dużo miazgi kakaowej, która bogata jest w wartości odżywcze pozytywnie wpływające na zdrowie i urodę.

Walory smakowe czekolad podnosi fakt, że są o połowę cieńsze od innych czekolad dostępnych na rynku. Linia czekolad Dark kusi także elegancką oprawą graficzną utrzymaną w kolorach złota i czekolady. Elegancko opakowane, subtelne cienkie tabliczki o doskonałym wyrazistym smaku zachwycą każdego.

Linia Dark obejmuje następujące czekolady:
• Dark 90 % - ciemna, wytrawna czekolada, która zachwyca nie tylko wyrafinowanym smakiem, ale także mocno kakaowym zapachem,
• Dark 70 % - wykwintna, gorzka czekolada o zawartości cząstek ziarna kakaowego 70%,
• Dark 70% ze skórką pomarańczy - połączenie wykwintnej gorzkiej czekolady i kandyzowanej skórki pomarańczy.

Już od lutego w ofercie Wawel dostępna jest nowa gorzka czekolada Dark z cząstkami ziarna kakaowego. Czekolada uwodzi połączeniem doskonałej, gorzkiej czekolady oraz delikatnych i wybornych w smaku cząstek prażonego ziarna kakaowego. Kompozycja dla prawdziwych czekoladowych smakoszy, którzy cenią wytrawne czekoladowe zestawienia.

Sugerowana cena detaliczna: 3,80 zł