Nowe herbatniki Ekstra Kruche

W tym sezonie, z myślą o osobach dbających o linię, Jutrzenka wprowadziła zupełnie nowe herbatniki Petit Beurre Extra Kruche.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Nowe herbatniki Ekstra Kruche
Petit Beurre Jutrzenki to jedne z najdłużej obecnych na rynku i najlepiej rozpoznawanych herbatników. Firma ma ponad 50-letnie doświadczenie w ich produkcji i sprzedaży. W tym sezonie, z myślą o osobach dbających o linię, Jutrzenka wprowadziła zupełnie nowe herbatniki Petit Beurre Extra Kruche.

Petit Beurre Ekstra Kruche to lekkie, delikatne i wyjątkowo kruche herbatniki. Powstały z myślą o osobach młodych, zwłaszcza o kobietach, które szczególnie starannie wybierają słodkie przekąski. Nowy produkt Jutrzenki spełnia wymagania najbardziej wymagających konsumentów. Jest lekki i pożywny, a przede wszystkim niskokaloryczny - jeden herbatnik ma zaledwie 22 kcal. Można go zatem chrupać bez wyrzutów sumienia.

Petit Beurre Ekstra Kruche bardzo dobrze komponują się z kawą lub herbatą, które serwujemy podczas spotkań ze znajomymi. To również idealny słodki deser podczas długiego dnia w biurze czy na podwieczorek.

Dzięki małej i wygodnej formie opakowania, Petit Beurre Ekstra Kruche z łatwością zmieszczą się w każdej damskiej torebce.
W niewielkiej, poręcznej paczce znajduje się dziesięć pysznych, prostokątnych ciasteczek.

Petit Beurre Ekstra Kruche - po prostu kup i chrup!

Producent: Jutrzenka Colian Sp. z o.o.
Produkt: Petit Beurre, Ekstra Kruche, 50g.
Cena det.:0,60 zł.