Żelki Akuku! dla rodziców i dzieci

  • 7

Rodzice i ich dzieci znają już żelki Akuku! Żelki Akuku! z nadzieniem owocowym zawierają naturalne barwniki

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Żelki Akuku! dla rodziców i dzieci
Powszechnie wiadomo, iż to dzieci są największymi łasuchami i wielbicielami słodkości wszelkiego typu. To one sięgają po „słodkie przekąski” w przerwach między lekcjami. Jedzone z umiarem, często regenerują siły i zawartość glukozy we krwi, rekompensują też zużycie energii.

Rodzice i ich dzieci znają już żelki Akuku! Jutrzenka jest wiceliderem w kategorii żelków, posiada odpowiednio 21,5% udziałów ilościowo w rynku oraz 20% wartościowo.

Słodkości od Jutrzenki wzbogacone są nadzieniem o różnych owocowych smakach, co sprawia, iż są zdrowszą przekąską w dziecięcym menu. Żelki Akuku! z nadzieniem owocowym (20%) zawierają naturalne barwniki, a zastosowana w nich żelatyna powoduje, iż włosy i paznokcie są mocniejsze. Ponadto żelki Akuku! „cieszą oko” zarówno maluchów, jak i dorosłych. Ich dodatkową zaletą jest miękkość i delikatna konsystencja. Dzieci lubią być zaskakiwane nowymi wariantami słodkości, dlatego Jutrzenka oferuje klientom różne kształty, kolory i nadzienia. Trudno bowiem oprzeć się żelkom Akuku! o kształcie tradycyjnych miśków z brzuszkami pełnymi owocowego nadzienia lub Akuku! Serduszkom czy Akuku! Owockom.