Herbata cynamonowa

  • 1

Dla amatorów słodkich pyszności, jesiennym zestawem niosącym ze sobą świetny humor jest filiżanka herbaty Cynamonowej oraz szarlotka.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Herbata cynamonowa
 Jesień niesie ze sobą wiele dobrego, urzekające nas jesienne krajobrazy i kolory, które sycą nasz wzrok, jesienne zapachy grzybów, wrzosu i lawendy łechcą nasze nosy a smaki jesiennych owoców podbijają nasze podniebienia. Zamiast użalać się nad latem, które minęło i bez względu na to czy będziemy za nim płakać czy też nie, wróci do nas nie szybciej niż za rok, trzeba korzystać z jesiennych darów i z nich właśnie się cieszyć. Warto chodzić na jesienne spacery. Ta pora roku sprawia, że są one wyjątkowo romantyczne, bo przyroda pieści nasze oczy krajobrazami, cieszy gamą złocistych kolorów i jesiennych skarbów takich jak szeleszczące pod stopami liście, kasztany czy jarzębina. Jeżeli podczas spaceru dokuczy nam chłód to po powrocie do domu dobrze zrobi nam kubek gorącej, aromatycznej herbaty.
Dla amatorów słodkich pyszności, jesiennym zestawem niosącym ze sobą świetny humor jest filiżanka herbaty „Cynamonowej” – „Czas na Herbatę” podana z porcją szarlotki z dodatkiem bitej śmietany. Nie ma chyba osoby, która nie uśmiechnęłaby się na sama myśl o takim rozkosznym podwieczorku. „Cynamonowa” to naturalna czarna herbata z dodatkiem cynamonu. Ta cynamonowa aromatyczna kompozycja herbaciana pysznie smakuje także z kawowymi lub migdałowymi ciasteczkami lub po prostu z kostką gorzkiej czekolady… na jesienny podwieczorek lub spotkanie z przyjaciółmi jak znalazł.