Immunocal i golf

Na polu golfowym Binowo Park odbyl się turniej AEZ Mistrzostwa Polski Par 2009. Rozgrywce kibicował Immunocal – sponsor wydarzenia.

         
ocena: 2/5 głosów: 1
Immunocal i golf
W dniach 17 – 19.04.2009 r. w Binowie zawodnicy z całej Polski wzieli udział w kolejnych Mistrzostwach Polski Par. Rozgrywki byly tym ciekawsze, że jest to jeden z nielicznych turniejów w formacie four-ball stroke play. Polega on na tym, że każdy z partnerów gra swoją piłkę i na danym dołku liczy się lepszy wynik.

Piątek, 17 kwietnia, przeznaczony był na trening. Każdy gracz mógł poćwiczyć swing czy inną technikę, by następnego dnia stanąć do rywalizacji o puchar.
W sobotę, 18 kwietnia, rozpoczal się także turniej dla posiadaczy Zielonej Karty z całej Polski.Na polu 9-dołkowym golfiści grali w formule four-ball stroke play. Wydarzenie zwieńczy ceremonia rozdania nagród zwycięzcom w niedzielne popołudnie.

Podczas tej ciekawej imprezy odbyły się równolegle targi golfowe oraz seminarium poświęcone tematyce budowy pola golfowego.

O dobrą formę zawodników zadbał Immunocal, innowacyjny preparat, który naturalnie wzmacnia organizm i pomaga osiągnąć szczytową formę. Zdecydowaliśmy się uczestniczyć w tym wydarzeniu, ponieważ golf to nie tylko cudowny sport, ale także świetna zabawa – mówi Beata Seubert, prezes zarządu firmy GSH Polska, importera Immunocalu do Polski.