Jedz, módl się i kochaj!

  • 1

To nie tylko kulinarna powieść, w której skosztujesz nowych smaków, daru wiary i potęgi miłości.

         
ocena: 3/5 głosów: 3
Jedz, módl się i kochaj!

Jeżeli Twoje życie jest poukładane i nudne, jeżeli chcesz coś w nim zmienić - sięgnij po "Jedz, módl się i kochaj". Być może nie znajdziesz tu niepowtarzalnych przepisów kulinarnych, ale na pewno odnajdziesz niepowtarzalny przepis na życie!

Ta bestsellerowa powieść poprowadzi Cię do Italii, Indii i Indonezji, gdzie skosztujesz nowych smaków, daru wiary i potęgi miłości.

Nim osiągnęła trzydziestkę, Elizabeth Gilbert miała wszystko, o czym powinna marzyć nowoczesna, wykształcona, ambitna Amerykanka - męża, dom za miastem, dobrą pracę. Mimo to nie była kobietą ani szczęśliwą, ani spełnioną. Nękał ją niepokój, smutek i rozterki. Przeszła przez wyczerpujący rozwód i popadła w ciężką depresję, przeżyła nieszczęśliwą miłość i całkowicie odrzuciła wszystko, czym, jak jej się zdawało, miała być.
Na dodatek w Indonezji spotkała szamana, który przepowiedział jej, że za jakiś czas przyjedzie do niego i zamieszka w jego domu...

Jedz, módl się, kochaj mówi o tym, co może się zdarzyć, kiedy bierzemy odpowiedzialność za nasze własne zadowolenie z życia. Mówi również o przygodach, jakie mogą się przydarzyć kobiecie, która nie chce już dłużej starać się powielać utartych wyobrażeń. Jest to opowieść, która poruszy każdego, kto kiedykolwiek obudził się rano z nieodpartym pragnieniem zmian. Prawa do ekranizacji kupiła wytwórnia Paramount Pictures. Główną rolę ma grać Julia Roberts.

...Jedz, módl się, kochaj to wspaniała książka. Szczera, płynąca prosto z serca, pełna przenikliwości i trafnych spostrzeżeń. Często kupuję ją przyjaciołom na prezent i wszyscy oni serdecznie mi za nią dziękują... (J. Caroll)

Elizabeth Gilbert jest autorką zbioru opowiadań Pilgrims (zakwalifikowanego do finału PEN/Hemingway Award), powieści Stern Men i ostatniej The Last American Man (zakwalifikowanej do finału National Book Award i National Book Critics Circle Award). Ostatnie pięć lat pracowała jako dziennikarka w "GQ", jej artykuły uzyskały trzy nominacje do National Magazine Award. Mieszka w Filadelfii.

Wydawnictwo Rebis