Już 19 lutego na antenę wróci „MasterChef Junior”!

Zanim to jednak nastąpi TVN pokaże odcinek specjalny show, w którym w kulinarnej rywalizacji zobaczymy pięć wyjątkowych drużyn, składających się dobrze już nam znanych dużych i małych kucharzy.

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Już 19 lutego na antenę wróci „MasterChef Junior”!
fot. Materiały prasowe TVN
Tego jeszcze nie było! Już w niedzielę 12 lutego o godzinie 20:00 będzie można zobaczyć w TVN wyjątkowy odcinek uwielbianego przez widzów kulinarnego show. Najlepsi uczestnicy „MasterChefa” oraz „MasterChefa Junior” spotkają się w krakowskim studiu, by stoczyć pojedynek na smaki.

Pięć wyjątkowych drużyn pod dowództwem małych kucharzy: Natalii Paździor, Jakuba Tomaszczyka, Luizy Baaziz, Karola Labudy i Mateusza Truszkiewicza stanie do walki o tytuł najlepszego zespołu – „MasterChef Team”.

W kuchni będą ich wspierać uczestnicy poprzednich edycji „MasterChefa”, m.in. Magdalena Nowaczewska (zwyciężczyni piątej edycji), Damian Kordas (zwycięzca czwartek edycji) oraz  Janina Górnicka, czyli babcia Jasia, którą mogliśmy oglądać w ostatniej edycji programu. 

Masterchef najlepsi
fot. materiały prasowe TVN

W gotowaniu jak nigdy dotąd będzie się liczyć serce. A wszystko dlatego, że zwycięska drużyna wesprze wybrany cel charytatywny! Konkursowe dania i desery jak zwykle oceni profesjonale jury: Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach.

A żeby nikt im nie zarzucił, że w jury są sami dorośli, jurorzy poprosili o wsparcie w wyborze najlepszej drużyny 8-letnią Małgosię Kocińską, najmłodszą uczestniczkę ubiegłorocznej edycji „MasterChef Junior”. Zapowiadają się wielkie emocje!

Drużyny:
1: Janek Paszkowski, Maciek Koźlakowski, Mikołaj Rej, Natalia Paździor
2: Diana Volonkhowa  , Charlie Daigneault, Maria Ożga, Jakub Tomaszczyk
3: Dominika Wójciak , Arkadiusz Paciorek, Mariusz Szwed, Luiza Baaziz
4: Damian Kordas, Adam Kozanecki, Janina Górnicka, Karol Labuda
5: Magda Nowaczewska, Anna Kawa-Kułyk, Grzegorz Bień, Mateusz Truszkiewicz

Masterchef - najlepsi
 
Masterchef - najlepsi
fot. materiały prasowe TVN


Kropka TV