Rodzinne gotowanie, czyli Magda Gessler i dzieciaki

  • 1

Jej „Kuchenne Rewolucje” oraz ognisty temperament zna cała Polska. Restauratorka, jurorka w takich programach jak „Master Chef” i wielbicielka dobrego jedzenia – Magda Gessler – wraca z nową książką. I to nie byle jaką – tym razem do współpracy zostały zaproszone dzieci!

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Rodzinne gotowanie, czyli Magda Gessler i dzieciaki
Dziś tak łatwo rezygnujemy z tego niezwykle ważnego aktu, jakim jest rodzinny posiłek. Tymczasem nie ma lepszego sposobu, by okazać sobie miłość niż wspólne jedzenie. A jeszcze wspanialej, jeśli bliscy przygotowują je razem - tak w swojej najnowszej książce Magda Gessler zachęca do wspólnego gotowania z dziećmi.

Okładka książki "Magda i dzieciaki"
fot. materiały prasowe

Jak zaznacza Autorka – w ten sposób najłatwiej pokazać dzieciom, że jedzenie to nie tylko posilanie się, lecz także najlepszy sposób na okazywanie sobie szacunku i uczuć.

Gessler dodatkowo zauważa, że gotując wspólnie z własnymi pociechami, uczymy je, że świat szybkich dań i zup instant wcale nie jest taki cudowny i kolorowy a więcej radości sprawia własnoręcznie zrobione jedzenie. Szczególnie, że wcale nie musi być trudniejsze w przygotowaniu.

„Magda i dzieciaki” to nie tylko książka wypełniona aż 70 przepisami na dania, które można przyrządzić z całą rodziną. To lektura pełna ciepła, anegdot i zdjęć, które mają zachęcić rodziców do zaproszenia swoich dzieci do kuchni.

Co więcej - dochód ze sprzedaży książki Magdy Gessler trafi poprzez Fundację Przyjaciółka do rodzinnych domów dziecka. To właśnie tam maluchy, które miały nie najlepszy start w życiu uczą się miłości, którą dają rodzice – nawet jeśli są tylko rodzicami zastępczymi.

Książkę możecie kupić w Empik.com!