Konkurs - Dobrze doprawione przekąski!

  • 7

Nic tak nie działa na kubki smakowe jak zapach potraw. Dlatego, jeśli intensywne aromaty codziennie wydostają się z Twojej kuchni, a znajomi w mgnieniu oka pochłaniają przygotowane przez Ciebie przekąski, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Laureaci

Uwielbiane przez wszystkich wytrawne przekąski najlepiej smakują, gdy są dobrze doprawione. Wachlarz ziół i przypraw, których możemy użyć do podkreślenia ich smaku jest tak szeroki, że wszystko zależy od indywidualnych upodobań

Słone przekąski, takie jak placuszki, paszteciki, tartaletki wypełnione wytrawnym farszem świetnie sprawdzają się jako przegryzka podczas imprezy albo przyjęcia. Chyba każdy z nam ma swoje ulubione przekąski, za które wiele by oddał! Dlatego zachęcamy Was do podzielenia się Waszymi hitami!

Weź udział w konkursie i przygotuj przepis na dobrze doprawioną przekąskę na słono. Czy będzie to tarta, quiche, sakiewki z ciasta francuskiego czy pizza to już zależy od Ciebie! Na przepisy czekamy do 30 września!

Zadanie konkursowe:

1. Przygotuj przepis na wytrawną przekąskę. Pamiętaj o doprawieniu jej ziołami i przyprawami!

2. Przepis ze zdjęciem dodaj za pomocą naszego formularza. Jest to warunkiem koniecznym do uczestnictwa w konkursie. 

Spośród nadesłanych przez Was propozycji wybierzemy 7 zwycięzców. Autorzy najlepszych przepisów otrzymają siekacze do ziół z deskami bambusowymi marki Florina.
 

Dodaj przepis
 
siekacz do ziół
 
Konkurs trwa od 14 do 30 września 2016 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do 15 października 2016 r.

 

Regulamin konkursu

Znaleźliśmy 62 przepisów w konkursie: Konkurs - Dobrze doprawione przekąski!