Kto w finale "Hell's Kitchen?

  • 1

Za nami półfinałowy odcinek pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen". W finale "Piekielnej Kuchni" o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro walczyć będą samotna matka, kura domowa i zawodowy kucharz.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Kto w finale "Hell's Kitchen?
fot. Informacje prasowe
Katarzyna Rajkiewicz jest jedną z najbarwniejszych postaci pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen". Od samego początku zakochana w Wojciechu Modeście Amaro, o czym mówiła głośno niemal na każdym kroku. Ma niewyparzony język, a jej cięte riposty niejednego uczestnika doprowadzały do furii. Prywatnie, matka 1,5 rocznego Aleksandra, które wychowuje sama.

Łukasz Kawaller dał się poznać jako najbardziej opanowany i spokojny uczestnik programu. Według większości uczestników ma największą wiedzę na temat gotowania oraz pracy w kuchni. Szef Wojciech Modest Amaro najczęściej wyznaczał go na kapitana drużyny. Prywatnie narzeczony Pauliny Sawickiej, która także występowała w programie.

Uczestnicy Hell's Kitchen

Sylwia Biały to bez wątpienia jedna z najbardziej ambitnych uczestniczek "Hell's Kitchen". Jej danie - leniwe a la Sylwia - trafiło do menu "Piekielnej Kuchni". Sylwia dała się poznać jako osoba, która osiągnie wyznaczony cel za wszelką cenę. Jest bez wątpienia jedną z najbardziej kochliwych uczestniczek. Marzy o zrobieniu wielkiej kulinarnej kariery. Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwójki dzieci.  

Kto z nich wygra pierwszą polską edycję "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia", przekonamy się we wtorek 10 czerwca o godzinie 20.05 w Polsacie!