Kuchenka indukcyjna na letnie wyjazdy

Jak pogodzić chęć zjedzenia zdrowego posiłku z wyjazdem na weekend, urlopem na działce lub wakacjami na polu namiotowym? Z pomocą przychodzi poręczna i estetyczna kuchenka indukcyjna MPM! Dzięki niej nawet na wakacjach przygotujecie zdrowy, domowy obiad!

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Kuchenka indukcyjna na letnie wyjazdy
Kuchenka indukcyjna MKE-08

Poręczna kuchenka indukcyjna to idealne rozwiązanie na letnie wypady. Jest wyposażona w szklaną płytę grzewczą, dotykowy panel funkcyjny z wyświetlaczem LCD oraz blokadę przed przypadkowym włączeniem. Posiada możliwość regulacji mocy, temperatury oraz czasu pracy.


Kuchenka idealna na wakacje

W trakcie urlopu, nikt nie chce spędzać w kuchni więcej czasu niż to konieczne. Dlatego warto wyposażyć się w sprzęt, który umożliwi sprawne przygotowanie posiłków. Kuchenka MKE-08 wykorzystuje energię elektryczną do podgrzania tylko powierzchni garnka, przez co potrawy przygotowuje się szybciej i ekonomiczniej. Co więcej, szklana płyta jest łatwa do utrzymania w czystości, ponieważ nie nagrzewa się i to co wykipi czy skapnie, nie przypali się. Dla zachowania bezpieczeństwa urządzenie wyposażone jest w blokadę przed przypadkowym włączeniem.
kuchenka indukcyjna
Kuchenka posiada regulację mocy oraz temperatury, dzięki czemu można dostosować pracę urządzenia do wymagań poszczególnych dań. Ponadto, wbudowany timer umożliwia ustawienie czasu, po jakim kuchenka wyłączy się automatycznie. Pozwala to spokojnie zająć się przygotowaniem pozostałych części obiadu, bez zerkania na zegarek. Wygodę obsługi zapewnia także dotykowy panel funkcyjny z wyświetlaczem LCD.

Nowoczesna kuchenka firmy MPM jest mała, przez co łatwo zabrać ją ze sobą na wakacyjne wyjazdy. Nie bez znaczenia jest też estetyka produktu. Prostą i gładka, opływowa powierzchnia, powodują, że dobrze będzie wyglądać w każdym otoczeniu.

Kuchenka indukcyjna MKE-08

Cena: 169 zł

Opis:

- płyta grzejna wykonana ze szkła
- dotykowy panel funkcyjny z wyświetlaczem LCD
- potencjometr
- timer: 0-180 minut
- zakres regulacji temperatury: 60-240̊C
- zakres regulacji mocy: 200-1800W
- blokada przed niepotrzebnym włączaniem

Parametry techniczne:

- zasilanie: 220-240 V ~50 Hz
- moc: 1800 W

Informacje prasowe