Zdrowe posiłki z Philips Airfryer

  • 1

Jedną z najczęściej wybieranych metod przygotowywania posiłków jest smażenie. Niestety ta metoda nie jest zdrowa. Z pomocą urządzenia Philips Airfryer z wyjątkową technologią opływu powietrza RapidAir przygotujesz posiłki zawierające do 80% mniej tłuszczu niż w przypadku tradycyjnego smażenia.

         
ocena: 5/5 głosów: 5
Zdrowe posiłki z Philips Airfryer
Smażenie jest proste, zabiera mało czasu, nie wymaga dodatkowych narzędzi - tylko oleju, ewentualnie niesłusznie dodawanego masła. Tak naprawdę smażymy nawet nie z wygody, ale dla smaku.

Podnosi niezmiernie mocno smak i intensywność zapachową potrawy. Kolor mięsa, ryb czy warzyw nabiera niemalże czułych pąsów, zapraszając do natychmiastowego spożycia – mówi dietetyczka i ekspertka żywieniowa Philips, Agata Ziemnicka – Łaska.

Najczęstszym i zarazem najbardziej szkodliwym sposobem przetwarzania pożywienia jest właśnie smażenie. Organizm na skutek odżywiania dużą ilością produktów smażonych zaczyna gorzej trawić, jest obciążony toksynami i zaczyna tyć, ponieważ wartość kaloryczna potraw znacznie przekracza ich pierwotną, planowaną przez naturę wartość.

Co zatem robić by smażyć z jak najmniejszym kosztem zdrowotnym dla organizmu? Wybrać urządzenie Philips Airfryer, w którym można smażyć na niewielkiej ilości tłuszczu lub całkowicie z niego zrezygnować, otrzymując walory smakowe jak przy tradycyjnym smażeniu.

Philips
Zdjęcie: Materiały prasowe

W wielofunkcyjnych urządzeniach Philips Airfryer zastosowano wyjątkową technologię RapidAir, która umożliwia smażenie, pieczenie i grillowanie najsmaczniejszych przekąsek i posiłków przy użyciu powietrza. Dzięki temu potrawy są chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku, a przy tym jednocześnie zdrowe i lekkostrawne.

– Przygotowując posiłki w urządzeniu Airfryer oszczędzamy przede wszystkim nasz żołądek i jelita, a dodatkowo kaloryczność na poziomie tłuszczu jest nieporównywalnie mniejsza - potwierdza dietetyczka i ekspertka żywieniowa Philips, Agata Ziemnicka - Łaska.

Z pomocą urządzenia Airfryer przygotujesz wszystkie posiłki - od śniadania po kolację m.in. chrupiące frytki (z łyżką oleju!), grillowane warzywa z kurczakiem, stek wołowy czy chipsy z jabłek, jarmużu oraz pyszny sernik. Nowe modele Philips Airfryer mają dużą pojemność - 1,2 kg wystarcza do przygotowania jedzenia nawet dla 5 osób, dzięki czemu zdrowymi posiłkami może cieszyć się cała rodzina.

Philips
Zdjęcie: Materiały prasowe

Produkty Philips Airfryer dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych (białej i czarnej). Ich rekomendowane ceny detaliczne wynoszą: Airfryer HD9240/30 - 1 199 pln, Airfryer HD9240/90 - 1 199 pln.