Więcej mocy dla idealnie zblendowanych potraw!

Nowe blendery ręczne firmy Philips łączą w sobie moc 650W, technologię ProMix i funkcję turbo dla uzyskania idealnie zmiksowanych potraw. Przygotowanie doskonałych zup czy koktajli nigdy nie było tak proste i szybkie!

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Więcej mocy dla idealnie zblendowanych potraw!
fot. Philips ProMix
Nowe blendery ręczne firmy Philips łączą w sobie moc 650W, technologię ProMix i funkcję turbo dla uzyskania idealnie zmiksowanych potraw. Przygotowanie doskonałych zup czy koktajli nigdy nie było tak proste i szybkie, a dodatkowe akcesoria umożliwiają przygotowywanie sosów czy siekanie orzechów.

Blendowanie zup, koktajli może być znacznie łatwiejsze z nowymi blenderami Philips

Wszystkie modele z serii HR162X są wyposażone w metalową końcówkę i dzbanek, dając doskonale gładkie efekty blendowania w krótkim czasie.

W blenderach zastosowano też unikalną technologię Philips ProMix, która została opracowana we współpracy z prestiżowym Uniwersytetem w Stuttgarcie. ProMix to zaawansowana technologia wykorzystująca trójkątny kształt ostrzy, aby stworzyć optymalny przepływ miksowanej zupy i umożliwić efektywne i szybsze blendowanie.

Z dzbankiem blendera o pojemności 0,5l możesz łatwo odmierzyć składniki, dodatkowo  metalowa końcówka miksująca ma specjalną osłonkę antyrozpryskową tak, by zapobiec pryskaniu podczas miksowania składników. Moc 650W zapewnia tak dużą siłę, że  blendowany może być niemalże każdy składnik. Dodatkowo wszystkie blendery tej serii mają przycisk turbo, który przeznaczony jest dla najtwardszych elementów.
https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/02/28/imgNzGrTv.jpg
W kolejnych modelach blendera z tej serii znajdują się dodatkowe akcesoria zwiększające  ich funkcjonalność. Modele HR1623, HR1625 i HR1627 są wyposażone w rozdrabniacz (w HR1627 także wersji XL), który umożliwia siekanie ziół, sera, czekolady, cebuli, a nawet orzechów.

Dodatkowo w modelach HR1625 i HR1627 w komplecie znajduje się  trzepaczka pozwalająca na przygotowanie np. piany z białek czy śmietany. Blendery z dodatkowymi akcesoriami są na tyle wszechstronne, że mogą konkurować nawet z wielozadaniowymi robotami kuchennymi. Bez wątpienia jednak wszystkie modele serii HR162X są niezawodne i łatwe w użyciu.

Rekomendowane ceny blenderów ręcznych wynoszą:
- HR1621/00 - 159,00 PLN
- HR1623/00 - 209,00 PLN
- HR1625/00 - 229,00 PLN
- HR1627/00 - 249,00 PLN