Kulinarne SHOW - Warszawa i Poznań

Kolejna odsłona Kulinarnego SHOW - tym razem w Poznaniu i w Warszawie.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Kulinarne SHOW - Warszawa i Poznań
Podobnie jak w zeszłym roku Kenwood Polska rusza w Wielkie Kulinarne SHOW
po całej Polsce. Na naszej trasie znajdzie się wiele miast, które na weekend staną się prawdziwą mekką miłośników pysznej Kuchni.

A kto za tym wszystkim stoi?


Nikt inny jak Kurt Scheller, Adam Chrząstowski, Giancarlo Russo i Teo Vafidis, którzy poprowadzą specjalne pokazy, zdradzając tajniki mistrzowskiej kuchni.

Podczas pokazów nie tylko zobaczycie Mistrzów w akcji, spróbujecie przygotowanych potraw, a także będziecie mieli szansę uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania
z zakresu świata kulinariów.


Kolejna odsłona już 26-27 listopada w C.H Malta w Poznaniu, gdzie sekrety kuchni zaprezentuje nikt inny, jak najsłynniejszy grecki kucharz - Teo Vafidis.

Natomiast w Warszawie sekrety prawdziwej kuchni odkryje sam mistrz Kurt Scheller –
a to wszystko już 27 listopada w C.H Blue City w Warszawie!

Ale to nie koniec atrakcji!

Za sprawą marki De’Longhi – Mistrzowie Polski w Latte Art. ( Michał Pluta i Marcin Michalik) pokażą, czym tak naprawdę jest sztuka zamkniętą w filiżance kawy. Udowodnią, iż każdy z nas może zostać baristą we własnym domu , zdobywając umiejętność oddziaływania na zmysły - zarówno smaku
( pyszna, aromatyczna kawa) jak i wzroku ( sztuka latte art.). Pokazy zarówno w Poznaniu (26-27.11) jak i w Warszawie (27.11)

Serdecznie zapraszamy!