Lipton Ice Tea Peach - brzoskwiniowo

Lipton Ice Tea niesie ze sobą zapach muskanych słońcem brzoskwiń.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Lipton Ice Tea Peach - brzoskwiniowo
Lipton Ice Tea to najbogatsza na rynku linia mrożonych herbat, z której każdy może wybrać najlepszy dla siebie napój: np. brzoskwiniową Lipton Ice Tea Peach.

Każdy doskonale zna świeży, słodki smak aksamitnych brzoskwiń zrywanych prosto z drzewa. Kto raz spróbował ich delikatnego, soczystego miąższu, nie może już o nim zapomnieć. Dla wszystkich, którzy pragną go odnaleźć powstała mrożona herbata Lipton Ice Tea Peach.

Wypoczynek nad morzem to jeden z ulubionych, kobiecych sposobów na umilenie sobie wakacyjnych, urlopowych dni. Prażące słońce, gorący piasek i słona, morska woda dają niezapomniane chwile relaksu. Wspomnienia z wakacji wzbogacają rozmaite aktywności, które można uprawiać na plaży. Zdecydowanym przeciwnikiem wszystkich wakacyjnych przyjemności realizowanych w upalne dni jest... pragnienie! Jak sobie z nim poradzić? Odpowiedź jest niezwykle prosta. Wystarczy jeden łyk Lipton Ice Tea Peach, by poczuć brzoskwiniową moc mrożonej herbaty i zapomnieć o upale.

Lipton Ice Tea Peach to naturalny mrożony napój przygotowany z najlepszej, czarnej herbaty. Jej pyszny, brzoskwiniowy smak uprzyjemnia nawet najbardziej gorące dni. Polecany osobom aktywnym, które lubią delektować się świeżym smakiem owoców i żyć pełnią życia. Mrożona herbata Lipton Ice Tea Peach jest pysznym napojem, który idealnie mieści się w plażowej torbie i sprawia, iż wypoczynek staje się jeszcze milszy.