Woda - źrodło zdrowia i orzeźwienia

  • 4

Woda orzeźwia, przyśpiesza metabolizm i nie zawiera kalorii. Pita regularnie i w odpowiednich ilościach pozytywnie wpływa na nasz organizm. Statystyki podają, że wciąż pijemy jej za mało, dlatego warto sięgać po naturalną wodę mineralną. Krystalicznie czysta, bogata w minerały i wyjątkowo smaczna - taka właśnie jest Jurajska!

         
ocena: 5/5 głosów: 9
Woda - źrodło zdrowia i orzeźwienia
Pij wodę codziennie

Prawidłowe nawodnienie organizmu to klucz do zdrowia. Woda pita regularnie i w odpowiednich ilościach m.in. wspomaga odchudzanie, oczyszcza organizm z toksyn, zapobiega zaparciom oraz nadaje skórze młody i zdrowy wygląd. Jest naturalnym i potrzebnym do życia płynem.

Bez pokarmu człowiek jest w stanie przeżyć nawet miesiąc, bez wody sobie nie poradzi. Odczuwanie pragnienia to sygnał, że straciliśmy od 1% do 1,5% całkowitej zawartości płynów w ciele. Jeśli w naszym organizmie zabraknie odpowiedniej ilości wody odczujemy ogólne osłabienie, zmęczenie, kłopoty z zasypianiem i koncentracją. 

Ile wody pić?

Należy pić minimum od 1,5 do 3 litrów wody dziennie. Latem oraz przy większym wysiłku fizycznym zapotrzebowanie na wodę w naszym organizmie wzrasta, dlatego musimy pić jej więcej.

Wodę najlepiej pić częściej a mniej. Pijemy małymi łykami. Zbyt duża ilość wody wypita od razu może wypłukać z organizmu niezbędne minerały.

Jurajska naturalan woda mineralna

Naturalna woda mineralna Jurajska pozytywnie wpływa na zachowanie równowagi wodno-elektrolitycznej w naszym organizmie. Ta naturalnie czysta woda należy do wód średniozmineralizowanych. Idealnie nadaje się do codziennego spożywania dla każdego.

Jurajska wydobywana jest w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej – jedynym z najczystszych ekologicznie rejonów Polski. Filtrowana przez wapienne pokłady skalne, posiadająca minerały o zrównoważonym składzie – idealnie potrafi zadbać o twoje zdrowie.

Jurajska naturalna woda mineralna dostępna jest w wersji niegazowanej, gazowanej i lekko gazowanej.