Magda Gessler jurorem w MasterChef Polska

  • 4

TVN stawia na gwiazdę Magdy Gessler - jest jurorem MasterChef oraz prowadzi Kuchenne Rewolucje. Kiedy ona ma czas na szefowanie knajpom?

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Magda Gessler jurorem w MasterChef Polska
W TVN wyskakuje jak przysłowiowy królik z kapelusza - jest jej pełno, wszak MasterChef to wiodący program w nowej ramówce. A i Kuchenne Rewolucje mają swoją wierną publiczność.

Magda Gessler to prawdziwy gigant, trudno powiedzieć kiedy ma czas na sen - oprócz występowania w telewizji - z programami jeździ przecież po całej Polsce i rewolucjonizuje polską gastronomię, prowadzi kilka restauracji, teraz jest jurorem w polskiej edycji MasterPolska - aktywnie promuje ten program i codziennie prowadzi swój profil na Facebooku, gdzie gromadzi się rzesza fanów.

Fenomen polega na tym, że im bardziej krytykują ją środowiska zawodowych kucharzy, im więcej ma niezadowolonych klientów w Fukierze i Polce, czy rozczarowanych polską siecią fastfoodową MG - tym więcej przyciąga jednocześnie widzów i zwolenników.

Jedni twierdzą, że nie ma talentu inni, że jest szalenie zdolna. Złośliwi uważają, że jej kuchnia jest przeciętna, zwolennicy są zachwyceni. Niezaprzeczalnie przyciąga i elektryzuje tłumy zarówno widzów, jak i internautów.

Jak wypada na tle pozostałych jurorów MasterChef? Przekonamy się.