Książka kucharska Gwyneth Paltrow

  • 2

W książce znajdziemy przepisy z diety eliminacyjnej, polecanej przez aktorkę. Co wykluczyła ze swojego jadłospisu?

         
ocena: 5/5 głosów: 3
Książka kucharska Gwyneth Paltrow

Książka Gwyneth Paltrowi ukazała się 2 kwietnia w Stanach Zjednoczonych, a zawiera przepisy na dania, które zdaniem aktorki, pozwolą nam na zgubienie zbędnych kilogramów, oczyszczenie organizmu i nabranie dodatkowej energii.

"It's All Good: Delicious, Easy Recipes That Will Make You Look Good and Feel Great" to książka kucharska zawierająca 185 przepisów pozbawionych takich składników jak kofeina, alkohol, nabiał, jajka, cukier, pszenica, skorupiaki, niektóre gatunki ryb, soja i wszystkich produktów przetwarzanych.

Sporo, ale zdaniem aktorki właśnie taka dieta pozwoliła jej wrócić do formy po walce z notorycznym zmęczeniem, anemią, brakiem witaminy D i dużym stresem. Lekarz Gwyneth zalecił jej dietę eliminacyjną, aby oczyścić jej organizm i pomóc organizmowi się wyleczyć”.

Dieta eliminacyjna to nic nowego – jest znana już od 1926 roku, a w jej skład wchodzi weganizm, niektóre diety wegetariańskie czy bezglutenowe. Dieta eliminacyjna to bardziej dieta oczyszczająca, niż rzeczywista zmiana nawyków żywieniowych.

Tutaj znajdziecie przepisy na wegańskie potrawy z gotujmy.pl >>>

Kasza jaglana na wstążkach dyniowych  Surówka mix siedem składników Wegetariańskie leczo wg Koper