Mieszanka warzywna na wiosnę

Zawartość opakowania mieszanki warzywnej wystarczy wsypać do gotującej się wody i gotować przez ok 15 minut, potem dodać ulubione przyprawy.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Mieszanka warzywna na wiosnę
Wiosna to czas regeneracji, po zimie czujemy się zmęczeni i dopada nas wiosenne przesilenie. Możemy złagodzić jego skutki stosując kilka prostych zasad.

Mieszanka warzywna na wiosnę - wzmocnij organizm


W tym roku zima też osłabiła twój organizm? Mniej słońca, mniej ruchu, niskie temperatury spowodowały ogólne przedwiosenne zmęczenie. Teraz najłatwiej o infekcje. Przywitaj wiosnę z energią i ciesz się jej pięknem.
Na wzmocnienie najlepiej wpływa odpowiednia dieta połączona z aktywnością fizyczną. Proponujemy zatem wiosenny spacer na świeżym powietrzu, a także posiłek z mrożonek Poltino.
Mrożonki są bogate w składniki odżywcze, witaminy i mikroelementy, nie zawierają konserwantów. Późną zimą i wiosną, kiedy nie ma jeszcze świeżych warzyw są doskonałym rozwiązaniem.

Mieszanka warzywna na wiosnę - pozytywna energia


Pobyt na słońcu naładuje nas pozytywną energią, a mrożonki Poltino dostarczą cennych składników odżywczych. Warzywa Poltino pochodzą wyłącznie z polskich upraw i poddane są procesowi zamrażania w kilka godzin od zebrania plonów. Dodatkowo mają tą zaletę, że przygotowuje je się w sposób prosty i szybki. Zawartość opakowania wystarczy wsypać do gotującej się wody i gotować przez ok 15 minut, potem dodać ulubione przyprawy. Mieszanka warzywna „7” Poltino, smakuje równie wyśmienicie przyrządzona na parze. Smacznego!

Mieszanka warzywna „7“


Skład:
marchew, fasola szparagowa, kalafiory, kapusta brukselska, kalarepa, pory, selery.

Sposób przygotowania:
Zawartość opakowania (bez rozmrażania) wsypać do 1-1,5 litra gotującej się wody z dodatkiem kostki rosołowej lub do wywaru z mięsa. Gotować ok.15 minut. Doprawić do smaku. Dodać śmietanę i natkę pietruszki.

Waga 450 g
Cena detaliczna: 3,20 pln