Modest Amaro za Gesslera w Piekielnej Kuchni!

To jednak najlepszy polski szef kuchni zostanie polskim Gordonem Ramsayem i poprowadzi polską wersję Hell's Kitchen.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Modest Amaro za Gesslera w Piekielnej Kuchni!
Jeszcze niedawno informowaliśmy, że polską wersję programu „Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya” poprowadzi Mateusz Gessler, przedstawiciel mocnego w naszym kulinarnym świecie klanu, szef kuchni restauracji Warszawa Wschodnia. Kilka dni temu okazało się jednak, że zrezygnował z powodów osobistych.

Nowym prowadzącym został jeden z najlepszych szefów kuchni w Polsce, szef Atelier Amaro, zdobywca jedynej w naszym kraju gwiazdki Michelin i szef jury programu „Top Chef” - Wojciech Modest Amaro.

W sieci można już obejrzeć spot reklamowy,  w którym  szef Amaro zaprasza kandydatów do programu „Hell's Kitchen” na otwarty casting, który będzie się 17 i 18 lutego w godz. 10-19 w Warszawie przy ul. Racjonalizacji 5. Uwaga dla zainteresowanych - nie trzeba przynosić ze sobą żadnych składników do potraw!

W „Hell's Kitchen - Piekielnej kuchni” kilkunastu znawców sztuki kulinarnej będzie prowadzić restaurację zbudowaną w specjalnym studiu,. Po każdym odcinku odpadać będzie jedna osoba. Zwycięzca wygra 100 tys. zł i dostanie pracę w Atelier Amaro.

Program wystartuje na antenie Polsatu 1 kwietnia br. i będzie nadawany we wtorki o godzinie 20.