Tajemna mikstura Anny Lewandowskiej

Żona naszego najsłynniejszego piłkarza może pochwalić się piękną figurą i imponująco wysportowanym ciałem. Za jej fantastyczną sylwetkę odpowiadają nie tylko regularne ćwiczenia i treningi, ale również pewien sekretny napój…

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Tajemna mikstura Anny Lewandowskiej
fot. Instagram/annalewandowskahpba
Anna Lewandowska posiada ogromną wiedzę z zakresu dietetyki i potrafi ją z powiedzeniem wykorzystać w praktyce. Na co dzień prowadzi bloga, na którym udziela porad na temat zdrowego trybu życia. Układa także indywidualne diety piłkarzom naszej kadry narodowej. I tak jak w piłce nożnej na końcowy sukces składa się praca całego zespołu, tak również na zdrową, zadbaną sylwetkę wpływa kilka czynników.

Uprawianie sportu to podstawa, ale Ania zdradziła ostatnio, że w utrzymaniu idealnej figury pomaga jej coś jeszcze. To doskonale znana nam wszystkim, zwykła, prosta do przyrządzenia… woda z cytryną. Każdy z nas może taki napój z łatwością przygotować w domu, a naprawdę czyni cuda!


Anna Lewandowska wodę z dodatkiem cytryny i imbiru pije codziennie rano. Tak przygotowany napój przyspiesza metabolizm, usuwa z organizmu szkodliwe toksyny i poprawia odporność. Działa antywirusowo, poprawia trawienie (np. likwiduje wzdęcia) i dodaje energii. Działa korzystnie na wątrobę oraz obniża ciśnienie. Dzięki niemu nasze jelita są delikatnie stymulowane i powoli budzą się wraz z całym organizmem, żeby stawić czoła kolejnemu dniu.

Co ciekawe, woda z cytryną wypita na ok. pół godziny przed śniadaniem powoduje, że zmniejsza nam się apetyt, a więc zjemy mniej. Warto iść w ślady Anny Lewandowskiej i wyrobić sobie codzienny nawyk porannego picia ciepłej wody z sokiem ze świeżo wyciśniętej cytryny