Naturalny Sok z Pomidorów

  • 3

Sok z Pomidorów Ogrody Natury wyróżnia się spośród innych soków pomidorowych swą esencjonalnością i naturalnością...

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Naturalny Sok z Pomidorów

Sok z pomidorów - przyjemne z pożytecznym


Nie ma większej korzyści dla naszego organizmu niż łączenie przyjemnego z pożytecznym. Sok z Pomidorów Ogrody Natury ma wyśmienity, wytrawny smak, który doskonale będzie się komponował z potrawami grillowanymi – naprawdę warto więc uczynić go składnikiem letniej piknikowej diety. Będzie także środkiem zaradczym na częstą skłonność do przejadania się – zawiera dużo błonnika i mało kalorii (zaledwie 23 kcal na 100 ml), szybko dając poczucie sytości, zbawienne dla odchudzających się. Jego zadaniem jest również pobudzanie przemiany materii oraz oczyszczanie organizmu ze szkodliwych produktów przemiany materii.

Sok pomidorowy - dla zdrowia i urody


Sok z Pomidorów Ogrody Natury oznacza to pomoc w uzyskaniu nie tylko szczupłej sylwetki, lecz także – pięknej skóry. Zawarta w nim witamina C zwiększa stopień jej dotlenienia oraz wzmacnia drobne naczynia krwionośne, ożywiając ją i dodając blasku, a witamina E chroni przed powstawaniem zmarszczek i przedwczesnym starzeniem się. Korzystnie działa na urodę nie tylko w diecie, lecz także w zastosowaniu zewnętrznym – warto wiedzieć, smarowanie twarzy lub rąk Sokiem Pomidorowym Ogrody Natury ma moc rozjaśniania przebarwień i łagodzenia zmian trądzikowych.

Sok z pomidorów - mikroelementy i witaminy


Sok z Pomidorów Ogrody Natury to także nieocenione źródło witamin oraz pierwiastków takich jak żelazo czy potas. Szczególnie ważny jest ten drugi, który aktywnie neutralizuje szkodliwy nadmiar soli w naszej diecie, powodujący zwiększone ciśnienie tętnicze, zatrzymywanie wody oraz skurcze mięśni. Obecność potasu sprawia również, że Sok z Pomidorów Ogrody Natury wpływa pozytywnie na funkcjonowanie naszego mózgu, wydatnie polepszając jego zaopatrzenie w tlen. Wśród witamin istotną dla nas jest witamina A, która działa korzystnie na nerwy wzrokowe, wzmacniając je u osób pracujących przy komputerze i spędzających czas przed telewizorem. Ze względu na dużą zawartość kwasu foliowego do swojego jadłospisu powinny wprowadzić ten sok kobiety oczekujące dziecka, a także osoby znerwicowane żyjące w ciągłym stresie, bowiem ma on właściwości uspokajające i kojące nerwy.

Sok z pomidorów zawsze pod ręką

Sok z Pomidorów Ogrody Natury to kwintesencja tego, co w naszych ogrodach najsmaczniejsze i najzdrowsze. Pamiętając o jego zdrowotnych właściwościach, przewyższających nawet świeże pomidory, miejmy go pod ręką nawet w czasie pełni sezonu owocowo – warzywnego. Pomoże nam zachować dobrą kondycję, ciesząc dodatkowo niepowtarzalnym, naturalnym smakiem.

Sok z Pomidorów Ogrody Natury, poj. 225 ml, cena: 2,70 zł.