Niedziele Teatralno-Kulinarne III edycja!

Za nami już 2 edycje Niedziel Teatralno-Kulinarnych, przed nami kolejna. Zapraszamy na spektakle z kulinarnym akcentem.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Niedziele Teatralno-Kulinarne III edycja!

Niedziele Teatralno-Kulinarne to przedsięwzięcie Teatru Sceny Współczesnej. W ramach spotkań aktorów z przybyłymi gośćmi, po każdym spektaklu odbywa się prawdziwa uczta - duchowa i cielesna.

Biletem wstępu na sztukę jest przyniesiona potrawa. Może to być ciasto, sałatka lub cokolwiek (smacznego) czym chcielibyśmy poczęstować innych.
Gotujmy.pl jest patronem medialnym Spotkań. Z tej okazji zachęcamy Wszystkich gorąco do wzięcia udziału w nadchodzącej edycji. Najbliższy spektakl już 25 września 2011 o godz. 15.00 na Starym Mieście w Warszawie przy ul. Brzozowej 27. Mecenasem wydarzenia jest Eko-Mega Młyny Wodne.

25 września aktorzy przeczytają sztukę "Wyjście" Szymona Turkiewicza.

"Wyjście" to sztuka prosta i złożona jednocześnie. Proste gesty, proste zdania, prosta scenografia wobec skomplikowanych, mocnych  emocji pojawiających się w każdej scenie. Dwóch bohaterów prowadzi ze sobą dialog w szpitalnej sali, surrealistyczne sceny  przeplatają się z prozaicznymi czynnościami. Sztuka prowokuje do zadawania pyta o rzeczy podstawowe:  skąd przychodzimy i dokąd zmierzamy?
Czy jest jakieś wyjście z naszej rzeczywistości, jaką postawę wybrać w życiu:  poddać się zniewoleniu spoczecznemu, czy prowadzić życie buntownika, który wciąż  poszukuje alternatywnego wyjścia?

Więcej o poprzednich edycjach czytaj tutaj:

Niedziele Teatralno-Kulinarne I edycja
Niedziele Teatralno-Kulinarne II edycja
Relacja z II edycji Niedziel T-K


Więcej informacji i zdjęć z poprzednich edycji znajdziesz na www.scenawspolczesna.pl

Zapraszamy!!!