Nowa strona Kompanii Piwowarskiej

Niedawno ruszyła nowa strona www Kompanii Piwowarskiej, która pozwoli wszystkim zainteresowanym osobom bardzo szybko znaleźć potrzebne informacje.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Nowa strona Kompanii Piwowarskiej
Do stworzenia serwisu wykorzystano szereg najnowocześniejszych rozwiązań interaktywnych. Strona dostępna jest w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

- Praca nad serwisem trwała dość długo, ponieważ chcieliśmy z największą starannością dopracować wszystkie jego elementy oraz dopilnować, aby wszystkie funkcjonalności były proste i przyjazne w obsłudze. Myślę, że możemy być zadowoleni z efektu – wyjaśnia Paweł Kwiatkowski dyrektor Corporate Affairs Kompanii Piwowarskiej.

Witryna wyposażona jest między innymi w takie rozwiązania jak RSS, biblioteka multimedialna pozwalająca na pobranie i oglądanie różnego rodzaju plików (zdjęcia, filmy, dźwięki), a także wirtualne biuro prasowe firmy, zawierające wszelkie nowinki na temat KP, jej marek oraz branży wraz z archiwum od 2001 roku. Na stronie znalazły się także wirtualne biura prasowe poszczególnych marek należących do portfela Kompanii Piwowarskiej.

Nowością w serwisie są także specjalne formularze kontaktowe osobne dla dostawców, odbiorców i konsumentów oraz specjalna sekcja - w odmiennym layoucie - skierowana do studentów zainteresowanych stażem czy praktyką w KP.
Strona jest wzbogacona o sekcję „Świat Piwa”, zawierająca szereg ciekawostek na temat piwa, jego historii, gatunków, opakowań, serwowania oraz wielu innych, intrygujących tajemnic złotego trunku.