Torcik Wedlowski – słodki prezent na święta

Kruchy wafel. Rozpływający się w ustach krem orzechowy. Całość oblana czekoladą. A jako wisienka na torcie – ręczna robiona dekoracja. To są rzeczy, za które uwielbiamy Torciki Wedlowskie. W tym roku firma postanowiła dodatkowo rozpieścić swoich klientów wypuszczając zimowo-świąteczną edycję tych specjałów.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Torcik Wedlowski – słodki prezent na święta
fot. Materiały prasowe
Torcik Wedlowski został wprowadzony przez samego Jana Wedla – wnukowi samego Karola Wedla, dzięki któremu powstała Fabryka Czekolady. Od tego czasu, czyli blisko osiemdziesięciu lat, umila nam chwile spędzone z rodziną lub przyjaciółmi.

Co ciekawe – ten oryginalny smakołyk jest uwielbiany zarówno przez najmłodszych, jak i przez najstarszych wielbicieli czekolady. Z tego powodu świetnie się nadaje na różnego rodzaju spotkania przy kawie.

Dzięki wykonywanej ręcznie dekoracji oraz eleganckiemu opakowaniu, Torcik Wedlowski doskonale się sprawdza również jako słodki upominek. Świetnie do tego celu nadają się zarówno Torciki z tradycyjnym wzorem jak i specjalnie spersonalizowane, które można zamówić w Pijani E. Wedel.

Dodatkowo w tym roku Wedel postanowił wypuścić specjalną świąteczno-zimową edycję Torcików. Charakteryzują się wzorami wykonanymi z najwyższej jakości białej czekolady. Są one już dostępne w dyskontach, hipermarketach i innych sklepach spożywczych.