Owocowa nowość dla dzieci

Dżem 100% z owoców extra gładki to nowość marki Łowicz stworzona z myślą o najmłodszych. Unikalne smaki, gładka konsystencja oraz brak cukru to cechy, które sprawiają, że po dżemy Łowicz warto sięgać!

         
ocena: 5/5 głosów: 5
Owocowa nowość dla dzieci
fot. informacje prasowe
100% z owoców extra gładki to unikalna oferta w kategorii produktów dżemowych przygotowana specjalnie dla najmłodszych. Nowości od Łowicza ułatwią mamom przygotowanie wielu potraw na słodko bez obaw o wyczuwalne w innych dżemach pesteczki czy skórki. Gładki i pozbawiony nielubianych fragmentów owoców dżem stanowi doskonale urozmaicenie dla jogurtów naturalnych, omletów, naleśników czy kanapek z twarogiem.

Samo najlepsze. Dla dzieci!

Nowe dżemy dla najmłodszych miłośników słodkości dostępne są w trzech unikalnych duo-smakach: truskawka i czerwona porzeczka, czarna porzeczka i jeżyna oraz morela i mango. Każdy wariant wyróżnia się kolorem oraz intensywnym, owocowym smakiem. Dzieci z pewnością zwrócą też uwagę na nietuzinkowe etykiety z wizerunkiem rozbawionych i wesołych owoców.

dżem truskawka i czerwona porzeczka dżem morela i mango dżem czarna porzeczka i jeżyna

Podobnie jak cała linia 100% z owoców, extra gładkie to produkty w pełni naturalne, które poza wysoką zawartością owoców (100g owoców na 100 g gotowego produktu), słodzone są zagęszczonym sokiem jabłkowym, nie cukrem.

SMAKI:

- 100% czarna porzeczka i jeżyna 235g
- 100% czerwona porzeczka i truskawka 235g
- 100% morela i mango 235g
Rekomendowana cena półkowa: ok. 6 zł

Informacje prasowe