Nowe nagrody w Gotujmy z Nagrodami!

  • 2

W katalogu nagród Gotujmy z Nagrodami znajdziecie nowe nagrody - zestawy mis, pojemników na żywność oraz wirówki do sałaty.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Nowe nagrody w Gotujmy z Nagrodami!

Zajrzyjcie do katalogu nagród konkursu Gotujmy z Nagrodami! Znajdziecie tam nowe nagrody:

Talerz do mikrofali
Estetycznie wykonany i bardzo praktyczny pojemnik do podgrzewania żywności w kuchenkach mikrofalowych. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Przezroczysta pokrywa posiada odpowietrzający otwór. Talerze występują w różnych kolorach. Wysyłka kolorystyki losowa.

Pojemnik na ciasto Vanilia
Pojemnik na ciasto Vanilia wyposażony jest w obszerny spód i wysoką pokrywę. Na spodzie znajduje się wentylująca kratka, która zapewni twojemu ciastu długotrwałą świeżość. Pojemnik na ciasto Vanilia dostępny jest w kolorze czerwonym.Komplet mis do sałaty Cykoria
3 częściowy komplet sałatkowy Cykoria, w skład którego wchodzą: miska z pokrywą, mała miseczka i komplet sztućców sałatkowych. Na miskach i pokrywce zdobienia w kształcie liścia cykorii. Na pokrywce wyżłobione miejsce na sztućce. Misy występują w różnych kolorach. Wysyłka kolorystyki losowa.

Wirówka do sałaty
Wirówka zapewni skuteczne i bezpieczne suszenie kruchych liści różnego rodzaju sałat. Dokładnie myjesz poszczególne liście, wkładasz do wirówki, kręcisz korbką i w ten sposób suszysz. Wirówki występują w różnych kolorach. Wysyłka kolorystyki losowa.

 

Kwadratowy pojemnik do żywności Rukkola
Wielofunkcyjny, kwadratowy pojemnik do przechowywania żywności z kolorową pokrywką. Idealne do przechowywania żywności w lodówce, w zamrażarce jak i w temperaturze pokojowej. Pojemniki występują w różnych kolorach. Wysyłka kolorystyki losowa.

Zestaw 3 misek z miarką
Trzyczęściowy zestaw misek kuchennych. Bardzo wygodne w użyciu dzięki różnym pojemnościom i praktycznej wylewce. W zestawie jest także miarka. Miski występują w różnych kolorach. Wysyłka kolorystyki losowa.

 

Sponsorem nagród jest: