Nowy look od Chupa Chups

Już w listopadzie będziesz mogła zabłysnąć nowym rewelacyjnym look’iem dzięki marce Chupa Chups.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Nowy look od Chupa Chups
Odjazdowe torebki, kolorowe portmonetki i inne dodatki są idealne, by ożywić jesienną szarugę i zawrócić w głowie najprzystojniejszym facetom. Prosto z paryskich wybiegów, londyńskich ulic i innych stolic światowej mody trafią do Ciebie dzięki firmie Quelle!

Nowy look od Chupa Chups

Kto nie zna przepysznych lizaków Chupa Chups? Każda z nas niejednokrotnie zachwycała się ich smakiem. Jednak Chupa Chups to coś znacznie więcej - najnowsze trendy mody w światowym wydaniu! Urocze torebki, przesłodkie portmonetki oraz inne dodatki zwrócą uwagę każdego faceta i wzbudzą zazdrość wśród koleżanek. Kolorowe i niebanalne – idealne dla dziewczyny chcącej wyróżniać się z szarego tłumu, idealne dla dziewczyny takiej jak Ty!

Koniec nudy! Nowy look od Chupa Chups

Myślisz, że jesień to szarość i smutek? Czas z tym skończyć! Dzięki gadżetom Chupa Chups przełamiesz szarość i rozbłyśniesz jak prawdziwa gwiazda. W najmodniejszych klubach zyskasz status wiodącej trendsetterki i prawdziwej ikony stylu! Będziesz mogła oczarowywać i uwodzić bez ograniczeń. Żaden facet nie będzie mógł odlepić od Ciebie wzroku (tak, on również ;) )

Jedno kliknięcie i lśnisz jak gwiazda!

Pomyśl – wystarczy jedno kliknięcie, by zdobyć te wszystkie super dodatki! Bez wystawania w wielkich kolejkach! Wszystko to dzięki Quelle.
 „Na początku pojawią się w Polsce bardzo modne na zachodzie dodatki marki Chupa Chups, po pewnym czasie mamy zamiar zaoferować naszym Klientkom również inne ciekawe produkty odzieżowe. Jestem pewna, że tej jesieni dodatki Chupa Chups staną się hitem wśród odważnych, pewnych siebie dziewczyn” mówi Mirella Drozd - Dyrektor Marketingu firmy Quelle.

Nowy look od Chupa Chups - naprawdę tego jeszcze nie było!

Na temat marki Chupa Chups wypowiada się jedna z modelek w czasie trwania Światowego Tygodnia Mody w Mediolanie: „Świetny krój, żywe kolory – coś wspaniałego! Najlepsze jest to, że wcześniej takie rzeczy widywałam tylko na wybiegu, a teraz każda dziewczyna może je mieć. Niesamowite!”

Dodatki marki Chupa Chups są dostępne w sprzedaży od 23 października. Jeśli chcesz być modna i przebojowa nie możesz przegapić najgorętszej premiery tej jesieni! Wejdź do internetowego sklepu Quelle i sama zobacz co na Ciebie czeka!