Piccolo na imprezach mikołajowych

Marka Piccolo wspólnie z organizatorami z Fundacji „Zdążyć z pomocą” uczestniczyła w specjalnie przygotowanych imprezach mikołajkowych dla podopiecznych Fundacji.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Piccolo na imprezach mikołajowych
Mikołajki odbyły się w dniach 9 i 14 grudnia w Teatrze Lalka. W tych dniach Teatr Lalka pełen był atrakcji i zabawy i szczerej dziecięcej radości. Specjalnie dla najmłodszych, podopiecznych Fundacji „Zdążyć z pomocą”, przygotowano przedstawienia teatralne „Kopciuszek” oraz „Szopka Krakowska”. Na scenie pojawili się również Mikołaj, Anioł i Diabeł, którzy wprowadzili prawdziwie gwiazdkową atmosferę. Oczywiście nie mogło zabraknąć prezentów. Wszystkie dzieci czekały z niecierpliwością na moment ich wręczenia. Świąteczne podarunki, które rozdawał Święty Mikołaj, pełne były niespodzianek. Rozdawaniu prezentów towarzyszyły wielkie emocje, w tle słychać było huczne wystrzały Piccolo, sygnał dobrze zapowiadającej się imprezy.

Gościem specjalnym była Myszka Norka, która prowadziła konkursy i zabawy z udziałem zebranych dzieci oraz ich rodziców. Imprezę zakończył wspólny poczęstunek. Tegoroczne Mikołajki bez wątpienia na długo pozostaną w pamięci naszych małych gości. Szczęście i radość na twarzach dzieci była niewątpliwie największą nagrodą dla organizatorów.
Piccolo od wielu lat zapewnia wszystkim dzieciom dobrą zabawę, dając im szczęście i radość. Szczególnie w ten wyjątkowy, przedświąteczny czas chce wnieść odrobinę słońca w małe dziecięce serca. Przypomina jak ważny jest uśmiech najmłodszych, którzy szczególnie potrzebują naszej miłości i opieki.