Pikantna przyprawa do kurczaka

  • 3

Nowa przyprawa marki Apetita do dań z kurczaka to produkt dla tych, którzy lubią połączenie tradycyjnych dań i ostrzejszych smaków.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Pikantna przyprawa do kurczaka
Repertuar dań modnych i powszechnie lubianych jest zmienny. Niektóre przysmaki odchodzą w niepamięć, podczas gdy inne zaczynają pełnić funkcje kulinarnych hitów. Trudno jednak sobie wyobrazić, aby przeminęła moda na kurczaka. To naczelne danie kuchni polskiej niezmienne króluje na naszych stołach. Z myślą o jego wielbicielach marka Appetita przygotowała nową, oryginalną mieszankę przyprawową – Przyprawę do kurczaka pikantną z linii „Gotujemy po polsku”.

Choć nie zmienia się pozycja kurczaka w rankingu naszych ulubionych potraw, jego oblicza mogą być bardzo różne. Pieczony lub smażony, duszony lub grillowany. Metody jego przyrządzenia można wymieniać bez końca. Jednak kluczem do kulinarnego sukcesu nie jest wybór jednego z wariantów tego uniwersalnego dania, lecz sposób jego doprawienia. Dla zwolenników tradycyjnego gotowania Appetita posiada w swojej ofercie Przyprawę do kurczaka klasyczną. Dla pasjonatów weekendowego grillowania producent wprowadzi wkrótce na rynek Przyprawę do kurczaka z grilla. Teraz jednak przyszedł czas na amatorów potraw pikantnych i słodko-kwaśnych.

Przyprawa do kurczaka w wersji pikantnej jest mieszanką starannie wyselekcjonowanych przypraw i ziół, w skład których wchodzi słodka papryka, chilli, czarny pieprz, imbir, czosnek oraz ekstrakt pomidorowy. Soczyste mięso drobiowe nabiera pod ich wpływem ognistego charakteru oraz oryginalnego aromatu. Złocista panierka staje się wyraźna w smaku, a apetyczna skórka zachwyca pikantnymi akcentami. Kurczak przygotowany przy użyciu nowej przyprawy marki Appetita i podany z pieczonymi ziemniaki jest doskonałą propozycją na niedzielny obiad. Drobiowe udka na ostro mogą urozmaicić menu spotkania z przyjaciółmi. Mieszanka nadaje się również do doprawiania sosów lub do sałatek z dodatkiem kawałków kurczaka. Niezliczone wariacje kulinarne przy jej użyciu są idealną drogą do zaimponowania nawet najbardziej wymagającym gościom.

Przyprawa do kurczaka pikantna 20g - cena: 1,20