Piwny haczyk na przestępców

  • 2

Brawurowa akcja policji w Wielkiej Brytanii pozwoliła na złapanie ukrywających się lecz łasych na darmowe piwo podejrzanych!

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Piwny haczyk na przestępców
Aż 19 kryminalistów udało się aresztować dzięki niekonwencjonalnej akcji policji, która wymyśliła fikcyjną akcję marketingową z piwem w roli głównej.

Komisariat w Derbyshire wysłał listy do ukrywających się skutecznie od dłuższego czasu przestępców, podając się za firmę, która zapewniała wybranym darmową skrzynkę piwa. Czas i miejsce dostarczenia złotego trunku zostały indywidualnie umówione z każdym podejrzanym, jednak ci, którzy pojawili się na umówionym miejscu zostali bez wyjątku aresztowani.

Operacja policji była zwieńczeniem ponad miesiąc trwającej szeroko zakrojonej akcji poszukiwania ukrywających się przestępców - od pospolitych złodziejaszków począwszy, a na niebezpiecznych gwałcicielach skończywszy.

Policja w Derbyshire już zapowiada, że pracuje nad kolejnym niekonwencjonalnym pomysłem, pewnie nie będzie to darmowe piwo jako że już pewnie żaden przestępca w Wielkiej Brytanii nie skusi się na darmową skrzynkę!