Poznaj nowe funkcje maszynek do mięs Zelmer

Warzywa, soki czy może kawa? Nowa seria maszynek Zelmer to wielofunkcyjne urządzenia nie tylko do mięs, które ułatwią życie w każdej kuchni!

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Poznaj nowe funkcje maszynek do mięs Zelmer

Dla wielu domowych kucharzy i kucharek dobra maszynka do mielenia mięsa to urządzenie równie ważne w kuchni, co dla mistrza kierownicy samochód w garażu!

Pasjonaci gotowania przechwalają się osiągami swoich maszynek, a można sobie wyobrazić jakie wrażenie zrobi na nich nowa seria maszynek Zelmer - kryjące się pod tajemniczymi symbolami 687, 887, 987 i MM1200 maszynki to urządzenia o silnikach osiągających moc 1900 W, co pozwala im zmielić efektowne 2,3 kg mięsa w minutę!

        

Warto dodać, że wytrzymałość i niezawodność maszynek 987 i MM1200 została potwierdzona niemieckim certyfikatem jakości otrzymując 5 gwiazdek w testach niezawodności*, a nie ma co ukrywać - kto jak kto, ale Niemcy potrafią docenić niezawodny produkt.

Czym jednak od strony praktycznej wyróżniają się nowe maszynki Zelmer?

We wszystkich maszynkach Zelmer pojawił się nowy nożyk tnący –  dwustronny. To rozwiązanie jest przyjazne dla domowego budżetu w tych ciężkich czasach – można go używać dwa razy dłużej niż tradycyjnego!

Tym co wyróżnia maszynki Zelmer jest również ich wielofunkcyjność uzyskana dzięki możliwości podłączenia licznych modułów – daje nam to możliwość przeobrażenia swojej maszynki na przykład w szatkownicę, wyciskarkę do soków, młynek żarnowy do kawy czy efektowną cytrusiarkę.

Z nowych przystawek warto wyróżnić innowacyjną krajarkę, która pozwola pokroić gotowane warzywa w kostkę i błyskawicznie przygotować uwielbianą przez nas wszsytkich sałatkę warzywną. Wystarczy zamontować ją zamiast komory mielenia, co robi się błyskawicznie i już po chwili możesz przygotować pyszną sałatkę z ziemniaków, marchewki, kukurydzy i groszku i jabłek.Tutaj znajdziecie przepisy na sałatki warzywne, których przygotowanie zajmie parę minut dzięki dobrej maszynce >>>

Wyciskarka do owoców i cytrusiarka

Świeżo wyciśnięte, pełne witamin soki z owoców nie tylko cytrusowych. Cytrusiarka jest bardzo łatwa w obsłudze i myciu.

Szatkownica z 4 bębnami tnącymi – czyli codziennie świeże sałatki!

Z szatkownicą błyskawicznie przygotujesz smaczną surówkę, zetrzesz ziemniaki na placki, pokroisz warzywa w plastry...Młynek żarnowy

Pozwoli Ci każdego dnia delektować się świeżo mieloną kawą. Oprócz kawy, w młynku zmielisz również nasiona zbóż czy przyprawy.

Dodatkowo wszystkie maszynki posiadają pojemne miski zasypowe, zabezpieczenie przed zniszczeniem silnika oraz zestaw trzech sitek do mielenia różnych produktów – od maku, po mięso (w różnych rozmiarach). Każda maszynka ma też wytrzymałą, stalową komorę mielenia.

*Przyznanych przez niemiecką firmę badawczą SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH.