Przedłużona Akademia Misia Haribo

Ze względu na duże zainteresowanie i prośby ze strony nauczycieli przedszkolnych, konkurs Akademii Misia Haribo „Poznaj Misie” został przedłużony.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Przedłużona Akademia Misia Haribo
Aby wziąć udział w IV edycji konkursu Akademii Misia Haribo, zatytułowanej „Poznaj Misie” należy przygotować scenariusz zajęć dla przedszkolaków z wykorzystaniem 8 kart dostępnych na stronie www.haribo.com w zakładce Akademii. Dla najmłodszych to szansa, by podczas zabawy zapoznać się z trybem życia niedźwiedzi brunatnych - gatunku, który firma Haribo otacza szczególną opieką. Dla nauczycieli konkurs jest okazją do podzielenia się swoim doświadczeniem pedagogicznym i pomysłowością. Zarówno na kreatywnych wychowawców, jak i ich podopiecznych czekają atrakcyjne nagrody.

10 najlepszych scenariuszy zostanie wydanych w poradniku Baw się i ucz z Akademią Misia Haribo, który trafi do wszystkich przedszkoli biorących udział w programie. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody w postaci laptopów. Ich placówki oraz przedszkola zdobywców II i III miejsca dostaną zestawy gier EPEE, zeszyty ćwiczeń Akademii Misia Haribo, dyplomy oraz gadżety Haribo.

Konkurs „Poznaj Misie” to okazja by pokazać innym, w jak zabawny i przyjemny sposób można przekazywać najmłodszym wiedzę o zwierzętach i ich zwyczajach!

Na zgłoszenia czekamy do 15 stycznia 2009 roku!