Przygotuj kawę z ekspresem Saeco PicoBaristo OTC

  • 1

Automatyczny ekspres do kawy Saeco PicoBaristo OTC HD8927/09 umożliwia przygotowanie szerokiego wyrobu napojów kawowych ze świeżo zmielonych ziaren – od espresso przez latte macchiato, ristretto, do miniaturowego cappuccino.

         
ocena: 5/5 głosów: 5
Przygotuj kawę z ekspresem Saeco PicoBaristo OTC
Saeco PicoBaristo One Touch Milk Carafe zawiera 12 przycisków i duży wyświetlacz, który dzięki połączeniu tekstu – dostępnego w wielu językach – i ikon zapewnia sprawną obsługę urządzenia. Funkcja podświetlania intuicyjnie prowadzi użytkownika przez możliwości wyboru różnych rodzajów kawowych specjałów, wskazując tylko te przyciski, które należy nacisnąć dla danego napoju.

Umożliwia to łatwe ustawienie preferowanej mocy naparu (w pięciu możliwych wariantach), temperatury i pojemności napoju. Ekspres Saeco PicoBaristo One Touch Milk Carafe zapamiętuje wybraną pojemność filiżanki dzięki funkcji Memo tak, aby w przyszłości każdy przygotowywany przez użytkownika kawowy specjał był zawsze dostosowany do jego gustu, bez konieczności ponownego zmieniania ustawień urządzenia.


Zdjęcie: Materiały prasowe

Każdy przygotowywany napój będzie ozdobiony warstwą mlecznej pianki, co jest możliwe dzięki wyjątkowej funkcji karafki na mleko wyposażonej w chronioną patentem technologię Latte Perfetto. Funkcja ta zapewnia dwukrotne spienianie mleka, a następnie precyzyjne układanie kremowej warstwy w szklance lub filiżance w odpowiedniej temperaturze. Funkcja Quick Clean gwarantuje dokładne czyszczenie karafki na mleko po każdym użyciu, za jednym naciśnięciem przycisku. Karafkę na mleko po użyciu można przechowywać w lodówce i myć w zmywarce.

Rekomendowana cena detaliczna Saeco PicoBaristo OTC HD8927/09 wynosi 3809 złotych.