Kawa na ławę. Warsztaty kulinarne

  • 1

Akademia Kulinarna Whirlpool zaprasza wszystkich miłośników kawy na intensywne i aromatyczne warsztaty. W trakcie warsztatów "Kawa na ławę" uczestnicy zjedzą pyszne śniadanie mistrzów oraz poznają tajemnicę parzenia kawy idealnej.

         
ocena: 4/5 głosów: 9
Kawa na ławę. Warsztaty kulinarne
fot. Fotolia
Warsztaty "Kawa na ławę" w Akademii Kulinarnej Whirlpool poprowadzi Marco Ghia, szef Akademii. W trakcie warsztatów uczestnicy będą mogli skosztować iście królewskiego śniadania - gorących gofrów i tostów podanych z własnoręcznie ubitą śmietaną, domowym masłem oraz konfiturą ze spiżarni Whirlpool przygotowanej wedle przepisu Marco Ghia.

Kawa
Zdjęcie: Fotolia

Każdy miłośnik kawy będzie mógł zdecydować czy woli kawę z kawiarki, ekspresu, klasycznej francuskiej praski do zaparzania kawy, czy z syfonu elektrycznego, który parzy kawę metodą próżniową. Na warsztatach w Akademii Kulinarnej Whirlpool na pewno nie będzie sennie!

Warsztaty "Kawa na ławę" w Akademii Kulinarnej Whirlpool w Warszawie przy ul. Mińskiej 25 odbędą się 18 czerwca 2016 roku, w godzinach 11.00 - 13.00. Cena warsztatów 95 złotych.