Przyprawa - kurczak słodko-kwaśny

Nowa Przyprawa do kurczaka marki Appetita w wersji słodko-kwaśnej zachwyci zwolenników kuchni fusion i miłośników kontrastów.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Przyprawa - kurczak słodko-kwaśny
Drób to najpopularniejszy w naszym regionie rodzaj mięsa. Wszyscy znamy i lubimy przyrządzane z niego, tradycyjnie polskie potrawy. Zawsze nadchodzi jednak czas na spróbowanie czegoś innego – skorzystajmy wtedy z nowej przyprawy marki Apetita – Przyprawy do kurczaka słodko – kwaśnej. Z jej pomocą wyczarować można wiele wariantów znakomitych dań o lekko orientalnej, wyszukanej nucie.

Nie mniej wariantów znakomitych potraw można wyczarować za pomocą Przyprawy do kurczaka słodko-kwaśnej. Została ona skomponowana specjalnie dla tych wielbicieli kurczaka, którzy w tradycyjne dania lubią włączać orientalne akcenty. W jej skład wchodzi czerwona i zielona papryka, imbir, kardamon, kurkuma i chilli. Stworzona za ich pomocą mieszanka podkreśli smak mięsa drobiowego podanego z kawałkami ananasa, kiełkami soi i ryżem. Umożliwi przygotowanie oryginalnego dania, w którym nuta regionalna będzie harmonijnie splatała się ze słodko-kwaśnym charakterem. Zwolenników kuchni fusion i miłośników kontrastów, radykalnych przeciwników kulinarnej nudy i tych , którzy lubią eksperymenty zachwyci nowa Przyprawa do kurczaka marki Appetita w wersji słodko-kwaśnej.

Przyprawa do kurczaka słodko-kwaśna 20g - cena: 1,20