Jak przygotować szarlotkę? - infografika

  • 2

Ciasto dobre na każdą okazję, przyrządzane głównie z jabłek. Szarlotka! Z kruszonką, na ciepło z lodami, każda smakuje wspaniale. W naszej infografice znajdziecie krótką instrukcję, jak przygotować doskonałą szarlotkę!

         
ocena: 5/5 głosów: 6
Jak przygotować szarlotkę? - infografika

Szarlotka uwodzi każdego, coraz bardziej, za każdym kęsem. Jej specyficzny, niesamowity i niezapomniany smak, zachęca każdego. W dzisiejszej infografice, zaprezentujemy Wam świetny przepis na domową szarlotkę. Każdą szarlotkę możemy jednak modyfikować. Zamiast jabłek wystarczy, że użyjemy innych owoców. Choć szarlotką to nie będzie, nazwa jednak pozostanie.

Zdrowa szarlotka?

Zdrowa szarlotka istnieje! Wystarczy, że  zmienimy rodzaj mąki do ciasta, a jabłka zmieszamy z sokiem z jabłek. Nasi użytkownicy, jak zawsze są niezawodni.

Jakubdob poleca przygotować szarlotkę na gorąco, którą najlepiej podać z lodami i bitą śmietaną. Jaga85 dodała przepis na walentynkową szarlotkę. Cóż nawet Święty Walenty by się skusił. A pamiętacie przepis zozolka? W cyklu Słodkie piątki z Elą zamieściła ona recepturę na szarlotkę na dwa sposoby. Może warto skorzystać?

Chcecie wiedzieć jak przyrządzić świetną szarlotkę? Kliknijcie poniżej. Zapraszamy!