Restauracja - statek w Darłówku

  • 1

Restauracja - statek miesci sie w Darłówku przy ulicy Konrada 4, jest to opodal mostu miedzy portem rybackim a mostem zwodzonym.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Restauracja - statek w Darłówku

Letnia restauracja w Darłówku to pewien statek wycieczkowy cumujacy obok mostu w Darłówku. Trudno zatem jest podac dokladny adres restauracji. Statek po prostu znajduje sie w porcie. Na statku oferowany jest rejs,ale na zyczenie zalogi mozna zamowic tam rowniez poczestunek oraz imprezy. Klimat restauracji na statku jest niepowtarzalny. Restauracja nie posiada konkretnej nazwy,ale bedac w Darłówku trudno ją przeoczyć.

Jedzenie jest bardzo dobre, posiłki sa wielodaniowe i zróżnicowane. Mialam okazje spróbować tego menu na imprezie urodzinowej.Wnetrze tej restauracji to statek aranżowany na, ujęłabym to - z lekka bajkowy, co w części oddają fotografie. .Jest w niej ok.25 miejsc siedzacych, a przy tym dużo przestrzeni. W restauracji na statku serwowane sa przede wszystkim potrawy rybne. Polecam filet z mintaja.

Statek przyjmuje turystow w godz.od 10-18,mozliwe jest skladanie rezerwacji na wieksze imprezy. Polecam serdecznie i zapraszam do mojej ulubionej wakacyjnej restauracji.

kociacek90

Laureat konkursu "Książka za opis restauracji"