Krakowska restauracja z menu dla psów!

  • 2

Jedna z krakowskich restauracji nie tylko toleruje obecność psów, lecz także przygotowała specjalne menu dla czworonogów! Zobacz, co znalazło się w tym menu!

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Krakowska restauracja z menu dla psów!
fot. Adobe

Pies w restauracji? Jesteśmy na tak!


Pojawia się coraz więcej miejsc przyjaznych psom - miska wody dla pupila w restauracji powoli staje się standardem. Właściciele restauracji zaczynają jednak dostrzegać, że klienci oczekują czegoś więcej. Dzielenie się jedzeniem z własnego talerza z czworonożnym przyjacielem nie zawsze jest możliwe i bezpieczne - nie wszystkie smakołyki są dobre dla zwierząt. Z pewnością nie powinniśmy dzielić się deserami z czekolady, ale nie tylko.

Coraz więcej osób toleruje obecność zwierząt w miejscach publicznych i rozumie, że pies to członek rodziny, którego nie należy zostawiać w domu, skazanego na widok pustych czterech ścian. Dlatego widok kotów czy psów w takich miejscach jak restauracje nie powinien dziwić.

Co znalazło się w menu dla psa?

Specjalny jadłospis dla czworonożnych gości wprowadziła krakowska restauracja Marcelino Chleb i Wino. W menu znalazły się: wątróbka drobiowa, wołowina z warzywami, kiełbaski wieprzowe, specjalne gryzaki.

Właściciele restauracji przyjaznej psom zapewniają, że dania z menu są specjalnie przygotowywane tak, by były nie tylko smaczne, lecz także bezpieczne. Dzięki temu dobry obiad w towarzystwie właściciela to w tym miejscu standard.

A co Wy sądzicie o wprowadzeniu specjalnego menu dla psów?