Zdrowe dania w... 15 minut? Tak!

  • 2

Książka Darii Ładochy to znakomity przykład na to, że będąc zabieganym i zapracowanym można odżywiać się świadomie, zdrowo i smacznie - i to jedząc 5 posiłków dziennie! Od 28 września "Kuchnia dla zajętych kobiet i mężczyzn" jest dostępna w najlepszych księgarniach w całej Polsce!

         
ocena: 5/5 głosów: 3
Zdrowe dania w... 15 minut? Tak!
Książka Darii to wyjątkowe zaproszenie do kuchni, a jednocześnie szansa na zdrowsze (i szczęśliwsze) życie! Choć tytuł dość jasno wskazuje na jej zawartość, z pewnością będziecie mile zaskoczeni! Oprócz znakomitych 70 przepisów, które rzecz jasna są kwintesencją tej pozycji, znajdziecie w niej także cenne porady, praktyczne wskazówki i kuchenne triki!

Nie od dziś wiadomo, że samodzielne przygotowywanie posiłków ma wiele zalet, a Autorka utwierdza nas w tym przekonaniu podając konkretne argumenty. Przede wszystkim - wiemy co jemy, możemy różnicować menu codziennie przygotowując coś innego, a przy tym korzystać z polskich, sezonowych produktów. Jakby zalet było mało - świadome odżywianie wiąże się również z oszczędnościami!

Tak więc, czas porzucić myślenie o tym, jakoby zdrowe odżywianie było drogie i czasochłonne! Brak doświadczenia w gotowaniu również nie stoi na przeszkodzie aby rozpocząć tę niezwykle inspirującą przygodę. Daria Ładocha poleca metodę małych kroków, dzięki której nawet największy amator nie poczuje się zniechęcony! Nie zabraknie również podpowiedzi, co zrobić aby dania były nie tylko zdrowe, ale przede wszystkim wyraziste i smaczne!

Daria Ładocha, "Kuchnia dla zajętych kobiet i mężczyzn"
fot. materiały prasowe


W „Kuchni dla zajętych kobiet i mężczyzn” znajdziecie przepisy na posiłki na każdą porę dnia: pożywne śniadania, odżywcze II śniadania, sycące obiady, pyszne desery i wyśmienite kolacje.

Wśród nich nie brakuje przepisów dla wegetarian, osób na diecie bezglutenowej, kulinarnych tradycjonalistów oraz poszukiwaczy egzotycznych smaków.

Pamiętajcie o najważniejszym - przygotowanie każdego przepisu zajmie wam nie więcej niż kwadrans, a każdą z przedstawionych propozycji możecie zabrać ze sobą do pracy!

Dla miłośników gotowania Daria Ładocha przygotowała kulinarne warsztaty, które odbyły się w Składzie Bananów w Warszawie.

Książkę możecie kupić na empik.com!

Kim jest Daria Ładocha?
Jeśli nazwisko Autorki wydaje wam się obce, nazwy blogów które prowadzi - mamalyga.pl oraz onemorethai.pl - mogą okazać się znajome! Daria jest dziennikarką, kucharką z dyplomem coacha zdrowia, jedną z twarzy Dzień Dobry TVN ale przede wszystkim - wyjątkowo aktywną mamą! Gdybyście przez chwilę mieli wątpliwości, czy zajęte osoby faktycznie mają czas na gotowanie - ona jest tego najlepszym przykładem!