Różne rodzaje kawy

  • 3

Jesienią coraz więcej czasu będziemy spędzać w domu, a długie wieczory, jak wiadomo, stają się pretekstem do licznych spotkań z przyjaciółmi...

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Różne rodzaje kawy
Domowa atmosfera to przede wszystkim dobra kawa, której nie może zabraknąć w naszej kuchni. W  jesienne dni rozgrzeje nas aromatyczna  MacCoffee Strong 3 w 1.

Oto kilka prostych przepisów na to, aby kawowy wieczór stał się niezapomnianym przeżyciem dla nas i naszych gości.

Dla smakoszy kaw słodkich polecamy MacCoffee w wersji po wiedeńsku. Wystarczy jeden paluszek esencjonalnej MacCoffee Strong 3 w 1. Gotową mieszankę zalewamy gorącą wodą. Do aromatycznego naparu dodajemy skondensowaną śmietankę w sprayu, a na sam czubek smakowitej pianki sypiemy wiórki czekoladowe. Wyśmienity napój  gotowy.

Kolejnym pomysłem na smaczną kawę jest MacCoffee Strong 3 w 1 z dodatkiem cynamonu. Wystarczy dodać łyżeczkę cynamonu do mieszanki 3 w 1, wymieszać i zalać gorącą wodą. Tak przygotowaną kawę można podawać z bitą śmietaną. Kawa z cynamonem smakuje najlepiej  z ciepłą, domową  szarlotką.

Na specjalne okazje warto polecić MacCoffee Strong z aromatycznym kardamonem. Jest to wyjątkowa przyprawa, która intensyfikuje smak, jak też wzmacnia działanie pobudzające kawy. Do mieszanki MacCoffee Strong 3w1 wystarczy dodać szczyptę kardamonu i całość zalać gorącą wodą. Tak zaparzoną kawę możemy dodatkowo posypać cynamonem, a następnie delektować się niezwykłym aromatem i intensywnym smakiem napoju.

MacCoffee Strong 3 w 1 to najbardziej esencjonalna ze wszystkich rodzajów kaw MacCoffee. Wersja “strong” jest idealna dla wielbicieli prawdziwej kawy o intensywnym aromacie, którzy cenią sobie jednocześnie wygodę i łatwość przygotowania. MacCoffee Strong 3 w 1 to wysokiej jakości mieszanka kaw Robusta i Arabica, holenderskiej śmietanki oraz cukru. Paluszek MacCoffee Strong jest idealną bazą dla wszelkich wariacji kawowych.

Wszyscy, którym posmakuje kawa MacCoffee Strong 3 w1 powinni spróbować innych propozycji z oferty producenta: klasycznej MacCoffee Original 3 w 1, orzechowej MacCoffee Hazelnut 3 w 1 oraz ekskluzywnej MacCoffee Kolumbijskiej 3 w 1.