Rusza Studio Kulinarne Gotujmy.pl!

Lubisz rozwijać swoją pasję, jaką jest gotowanie? A może masz w głowie pomysł na ciekawy event, którego nie masz gdzie zorganizować? W obu przypadkach przyjdź do Studia Kulinarnego Gotujmy.pl!

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Rusza Studio Kulinarne Gotujmy.pl!
fot. I. Zborowska
Profesjonalnie wyposażone, kameralne studio mieszczące się w centrum Żoliborza, to miejsce, w którym odkryjesz gotowanie na nowo. Poznasz tajniki przygotowywania wielu potraw – od tych najprostszych, takich jak pierogi, po te zakrawające o kuchnię molekularną. A wszystko to pod okiem ekspertów, w tym m.in. Roberta Harny – kucharza i założyciela jednej z pierwszych szkół gotowania w Polsce – Warszawskiej Akademii Kulinarnej.

Studio podzielone jest na dwie strefy: gotowania i jadalną. Strefa Gotowania wyposażona jest w dwie wyspy z płytami indukcyjnymi, blenderami, robotami kuchennymi i innymi niezbędnymi akcesoriami potrzebnymi do kulinarnych zmagań. Jest ona przeznaczona jest dla 20 osób. W Strefie Jadalnej znajduje się długi stół dla gości oraz zaplecze wyposażone w profesjonalne wyciągi, małą kuchnię oraz klimatyzację.

Studio Kulinarne Gotujmy.pl
Fot.: I. Zborowska

Głównym celem Studia jest oczywiście pokazanie, jak można lepiej gotować. Nieszablonowe warsztaty kulinarne prowadzone przez najlepszych kucharzy to gratka dla każdego amatora gotowania. Staramy się, aby zajęcia były dopasowane do potrzeb klienta, dlatego ich poziom, zakres i charakter ustalany jest indywidualnie.

Warsztaty kulinarne
Fotolia

Oprócz warsztatów, w Studio będzie można zorganizować rozmaite eventy. Spotkania integracyjne, imprezy firmowe, urodziny, rocznice i wiele, wiele innych – jesteśmy otwarci na propozycje. Imprezy mogą mieć formę pokazów kulinarnych, półoficjalnych śniadań, obiadów czy kolacji, sesji kulinarnych czy nawet private dining, którą przygotujemy zgodnie z wymyślonym przez Ciebie tematem.

Szczegóły dotyczące planowanych warsztatów i organizacji eventów znajdziecie na: https://gotujmy.pl/studio-kulinarne