Sałatka „Waldorff” - pyszna, orzeźwiająca

Prezentuje HONITEX Sp. z o.o.- dieta odchudzająca SYSTEM 1000 KCAL.

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Sałatka „Waldorff” -  pyszna, orzeźwiająca

Pierś z kurczaka lekko rozbić, przyprawić solą, pieprzem, i grillować lub ugotowac w mikrofalówce.. Jak wystygnie pokroić w kosteczkę. Dodać seler naciowy pokrojony w paseczki, jabłka pokrojone w kosteczkę (skropić cytryną), posiekane orzechy włoskie, które wcześniej prażymy na suchej patelni. Wymieszać to wszystko razem z białym sosem. Przyprawić.
Biały sos:
Jogurt naturalny ( najlepszy Zott) wymieszać z majonezem (na 1 duży jogurt 2-3 łyżki majonezu), posolić , dodać ewentualnie odrobinkę cukru lub słodziku w płynie –dla odchudzających się.


Honitex Sp z o.o. zajmuje się dostarczaniem do klientów diety odchudzającej pod nazwą SYSTEM 1000 KCAL. Dowozimy wyliczone przez dietetyka, opracowane całodzienne wyżywienie, tj śniadania, obiady i kolacje.
Nasza koncepcja diety odchudzającej polega na tym, że odchudzanie ma nie być czasem pokuty i ascezy . Chcemy pokazać klientom, że można chudnąć stosując normalne, pyszne i urozmaicone jedzenie.
Unikamy dań typu restauracyjnego, nasze jedzenie smakuje jak domowe, więc można się nauczyć jak przygotować posiłki, aby w przyszłości nie tyć.

HONITEX Sp. z o.o.
0801 577 307
02–610 Warszawa, ul. Goszczyńskiego 11
tel. (022) 844 00 59, (022) 844 71 26
filia Kraków, ul. Jaworowa 8
www.honitex.com.pl
Obsługujemy Warszawę, Kraków, Katowice oraz Zagłębie. Już we wrześniu będziemy w Łodzi!