Sensilab Q10 Koenzym Młodości

Koenzym Q10 nazywany jest witaminą młodości, bo jego wartość w organizmie utrzymuje się na wysokim poziomie do mniej więcej 30. roku życia.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Sensilab Q10 Koenzym Młodości
Niedobór koenzymu Q10 można uzupełniać, co spowowalnia procesy starzenia, dodaje energii na poziomie komórkowym, wzmacnia serce i usprawnia pracę układu krwionośnego. 

Koenzym Q10 jest niezbędny do życia każdej komórki, ponieważ jest odpowiedzialny za jej prawidłowy metabolizm. Jest on substancją witaminopodobną, wszechobecną w żywych komórkach. Do około 30. roku życia organizm sam wytwarza koenzym Q10 w wystarczającej ilości, lecz wraz z upływem lat nasze komórki zawierają coraz mniejszą jego ilość. W sercu człowieka w wieku 40 lat jest już tylko ¾ pierwotnej wartości koenzymu, a powyżej 70 lat ilość ta spada do połowy. Braki koenzymu Q10 można uzupełniać poprzez odpowiednią dietę i suplementy witaminowe, takie jak Sensilab Q10 Koenzym Młodości.

Uzupełnieniając niedobór koenzymu Q10:

 pomożesz spowolnić proces starzenia organizmu,
 pomożesz wzmocnić system immunologiczny,
 wspomożesz ochronę organizmu przed chorobami sercowo-naczyniowymi (choroba niedokrwienna serca, miadżyca, nadciśnienie tętenicze), paradontozą, stwardnieniem rozsianym i cukrzycą,
 wspomożesz właściwą przemianę materii.

Niedobór koenzymu Q10 może prowadzić do zaburzeń energetycznych – zmniejsza sprawność komórek, tkanek i całego organizmu. Jego deficyt przejawia się:

 zespołem przewlekłego zmęczenia,
 dolegliwościami układów krążenia i immunologicznego,
 zaburzeniami przemiany materii,
 spowolnieniem procesów naprawczych organizmu.

Spadek wartości koenzymu Q10 w organizmie o jedynie 25% zwiększa niebezpieczeństwo zaburzeń pracy serca i układu krążenia, może wywołać nadciśnienie.

SENSILAB Q10 Koenzym Młodości pomoże Ci zachować młodość, zdrowie i witalność na dłużej. Skład preparatu oparty jest na innowacyjnej formie koenzymu Q10, który zapewnia jego 6-10 razy wiekszą biodostępność od standardowych form koenzymu. Dawka 10 mg zastasowanego w produkcie marki SENSILAB koenzymu Q10 odpowiada 60 mg form standardowych. W trosce o urodę stosujących preparat osób naukowcy SENSILAB uzupełnili skład o witaminę C, niacynę, witaminę E, kwas pantotenowy, witaminy z grupy B oraz biotynę.

SENSILAB Q10 Koenzym Młodości – tabletki musujące, sztuk 40/ sugerowana cena 51 zł.

Preparaty Sensilab są dostępne wyłącznie w aptekach.